Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez, vetélés?

Mi lehetett ez, vetélés?

Figyelt kérdés
A hétvégén strandon voltunk és belementem a 38 fokos termálvízbe..Minimum fél órát benne voltam!Másnap pedig megjött,erős görcsök kíséretében..Tampont használok és a peremén érdekes nyálkás,szövetes valamit vettem észre..leginkább egy kis húscafathoz hasonlítanám!Mi lehetett ez?Természetes vagy ez vetélés volt?Fogamzásgátlót szedek,tehát kizártnak tartottam a terhességet..

2012. júl. 2. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Elképzelhetőnek tartom, hogy csak egy erősebb mensid volt, lehet, hogy vastagabb méhnyálkahártya vált le. Ha fogamzásgátlót szedsz, nem hiszem, hogy vetélésed lett volna. Amúgy most lett volna esedékes a mensid?
2012. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem még 3 napot kellet volna csúsznia!Valószínűleg a forró víztől!
2012. júl. 2. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vetélés. Esedékes menstruáció előtt még nem észlelhető tulajdonképpen szemmel az embrió, tehát szó sem lehet arról, hogy ezt láttad volna (gondolom ez jutott eszedbe). A termálvíz ellenben okozhatja a méhnyálkahártya leválást (ezért nem javasoljuk egyébként koraterhességben a forró fürdőt), de nem csak terhességben, bármikor. Tehát a furcsa vérzést és a szövetdarabot azért tapasztaltad, mert a fogamzásgátló mellett nem jellemző az a fajta erős vérzés, ami normál menstruációnál, csak a megvonásos vérzés - de a termálvíz kiprovokált egy erőteljesebb nyálkahártya lelökődést. Tulajdonképpen 100%, hogy nem vetélés volt.
2012. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!