Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarozas utan ki mikor...

Csaszarozas utan ki mikor esett teherbe? Kb. mennyi ido kellett ahhoz, hogy a meh elegge begyogyuljon es ki tudd hordani a babat?

Figyelt kérdés
nem akarok kockaztatni, fontos volna tudnom kinek milyenek e teren a tapasztalatai.
2009. aug. 20. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én császár után 9 hónappal estem teherbe!

Most vagyok 32 hetes eddig nem volt gond a varrással remélem nem is lesz!

De kérdezd meg a nődokidat mit ajánl.

Én megkérdeztem a kötelező szülés utáni 6. heti vizsgálaton mikor jöhet a következő baba akkor azt mondta ha megfogan akkor akár most is!Ezt mondta akkor most meg fosik hogy kibírja a varrás mert nagy a hasam!(Bár ezt így konkrétan nem mondja, de célozgat rá).

Szerintem azért császár után az egy évet várd meg.

Viszont azt halottam nem tudom igaz-e,hogy császár után 2v3 év elteltével lehet természetesen szülni a következőt!

Nekem császár lesz!

De mondom erre a kérdésre a nőgyógyász tud igazán jó választ adni!

2009. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki a 6 hetes kontrolon, hogy ha akarunk tesót, kis korkülönbséget akarunk akkor próbálkozhatunk is. Kb. egy év ha van a két császár között az elég.
2009. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. lassan egy honapja hogy mutottek. ha olyan aprilis-majusra tervezem a teherbeesest, gondolom az elegendo lesz, nem szeretnem ujbol ilyen forrosagokra az utolso trimessztert. turhetetlen melegek nagyon megviselik a kismamat.
2009. aug. 21. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 16 hónap múlva, de egy percet nem védekeztünk, a babára bíztuk mikor akar jönni. Tervezés...hmm:))) A baba tervez..
2009. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A császár után 15 hónapra estem teherbe.így pont 2 év van a két gyerkőc között. Semmi probléma nem volt.
2009. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!