Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon faj a has csaszarozas...

Nagyon faj a has csaszarozas utan? Menyi ido kell neki hogy meg teljesen begyogyuljon? Nagyon csunyan latszik utana a seb? utana lehet ugy elni tovabb ahogy az elott? Meik a fajdalmasabb a szules vagy a csaszar?

Figyelt kérdés
en meg nem voltam semivel operalva.es ezert nagyon felek. lehet utanna tornazni futni es szolarozni ???segitsetek mert nagyon felek ettol az egesztol. mert eddig ugy van hogy csaszarozni kellesz mert a nyakan van a koldokzsinor. 35hetes kis mama vagyok.
2008. aug. 28. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a kislányomat császárral szültem 6 éve. Igen utána fáj a seb kb. 1-2 hétig, azután még hónapokig kellemetlen a heg. Utána látszódni fog a seb mindíg, de idővel halványul, én már észre sem veszem. A kisfiamat 8 hónapja rendesen szültem, nekem ez jobban fájt(a tágulási szakasz), de amint kibújt elmúlt minden fájdalom. A császár azért rosszabb mert utána fáj sokáig, és mégiscsak egy műtét. Ne aggódj, lehet hogy meglesz rendesen, de ha nem, akkor is nők ezrei szültek már császárral túl fogod élni.

Sok sikert, és jó egészséget kívánok.

2008. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pokolian fájt a sebem az első 3 napban.

Viszont 10 nap után olyan volt,mintha mi sem történt volna,azóta nem is érzem.

A heg vékony,nem nagyon látszik.

A babád mindenért kárpotol majd,ne félj!

Sok boldogságot!

Majdnem 7 hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszike a biztatast.hat remenykedem hogy minden rendben legyen es vegre tul legyek mar rajta
2008. aug. 28. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

5és fél hete szültem császárral. A műtét egyáltalán nem fáj, nem érzel semmit. Nekem már aznap du.fel kellet kelnem, na az nagyon drámai volt. Utána 1 hétig csak vonszoltam magam, de napról napra jobb lett. Fontos hogy erőltesd az egyenes derekat. Az első héten ne nagyon nézegesd magad a tükörben ha gyengék az idegeid.:)...a vágás környéke picit érzékeny lehet, helyenként érzéketlen, és picit be is dagad. De ezek nagyon hamar elmúlnak ám!:) Tényleg, ne aggódj! Nálam jobban senki nem aggódott a császár miatt, modellként dolgoztam előtte. Minden szépen rendeződik vissza, a műtétre csak egy keskeny piros csík emlékeztet. Tornázni is lehet már,és a szekszre is zöld utat kaptunk a dokitól:)...és hát azért ez jó a császárban hogy odalent minden maradt az eredeti.:)

2008. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
javaslom neked is a körömvirágkrémet. Nagyon szépen gyógyítja a sebeket és csak egy heg marad utána!
2008. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia.Én is császárral szültem lassan 10éve.Én 2napig intenzíven voltam,fel sem kelhettem ! Aztán utána lekerültem az gyerekágyas osztályra,a 3dik napon már ugy mászkáltam mintha több hete történt volna a műtét.Az én sebem nagyon hamar begyogyult,nagyon enyhe vonal látszik,szinte észre sem lehet venni,de ha időjárás változás van azt még most is megérzem...Nekem nem volt olyan szörnyű,de enm vagyunk egyformák:) Minden jót

30hetes kismami

2008. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közel hat éve volt császáros szülésem. A lányom beszorult a szülőcsatornába,már a kitolási szakasznál voltunk, amikor a műtőbe vittek. Csak azt éreztem, hogy matatnak bennem. A seb utána pár napig fájt, húzódott, főleg hirtelen mozdulatnál. Utána nagyon gyorsan gyógyult és csak egy halvány rózsaszín vonal emlékeztet rá. A mostani babámat is szívesebben szülném császárral, mint normál hüvelyi úton. A normál szerintem jobban fáj.

Nekem semmilyen életmódváltozás nem történt a császár következtében.

Kitartás!

Könnyű és gyors szülést!

2008. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen .mar kezdek ra beszelve lenni mert jo olvasni amit irtok rola.hat minden jot tovabbra is es szep baba varast.
2008. aug. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!