Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 h+4 napos kismama vagyok!...

36 h+4 napos kismama vagyok! Fiam lesz! Szerintetek mikor szulok, Az orvos Januar 8-ra irt ki, de en ugy erzem, hogy elobb fogok. Kisfius anyukak, hany hetesen szultetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
júni 2-re voltam kiírva, máj. 16-án mondta a doki, hogy 17-én szülök, indított volt, tehát elvileg a 38. héten bújt ki, persze ez nem jelent semmit, mert nem önszántából tette. a fiam zárójelentésére 40. hetet írtak (???), az enyémre 38-at. én amúgy anyai megérzésből olyan máj. 22-re tippeltem :) meggyőződésem, h akkor született volna, hha nem nyúlnak bele. szóval a májusi babák sem sietnek :)
2012. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én szept. 1-jére vártam a babámat, és végig azt éreztem, hogy hamarabb fog jönni, már egész augusztusban azt hittem, hogy szülni fogok. Végül szeptember 7-én érkezett meg közénk.
2012. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint te, mivel nálam is első baba fogalmam sem volt, hogy mit kell majd éreznem. A 35. héttől folyamatosan jóslóztam. De amikor jöttek az igazi fájások, azok összetéveszthetetlenek voltak. Szóval te is tudni fogod, ha indulnotok kell a kórházban. Az én kisfiam 41+4-re született.


Könnyű Szülést!

8 napos kisfiú anyukája

2012. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 36+2 vagyok, és én is úgy érzem, hogy előbb érkezik majd a kislányunk, de majd meglátjuk, hogyan alakul! :) Nagyon sokat keményedik a hasam, és van 1-2 nagyon gyenge görcs is. Jan.10-re vagyok kiírva.
2012. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!