Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom még? 35 + 3...

Meddig húzhatom még? 35 + 3 napos kismama vagyok és még nagyon nem szeretnék szülni.

Figyelt kérdés
Már egy hete távozgat a nyákdugóm (és még mindig), a dokim múlt hét végén megállapította, hogy csak a külső méhszájam kezdett el kinyílni. Tegnap volt jóslófájásom, azóta pedig elég sokszor keményedik a hasam (naponta kb. 15-ször). 35 + 3 napos kismama vagyok és még nagyon nem szeretnék szülni. Egész nap fekszem, alig kelek fel, nehogy baj legyen. Szerintetek mennyi lehet még hátra? Mit tehetnék, hogy most még elkerüljem a szülést?
2009. máj. 19. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a nyákdugó távozgat még lehet hátra pár nap, de akár hetek is. Ha sokat pihensz nem hiszem, hogy szülni fogsz. Az, hogy a külső méhszáj kezd kinyilni az nem jelent semmit. Nekem már a 18 héten nyitva volt. Nekem is szigorú fekvés volt. Most 37+4 napos vagyok. Ne idegeskedj és pihenj sokat. Egyébként a 36. héttől már nem koraszülött a baba. Kitartás.
2009. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!