Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék babát, de nagyon...

Szeretnék babát, de nagyon félek a szüléstől. Melyik elviselhetőbb a császár vagy a természetes szülés?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 11:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Bár én nem tudom milyen természetesen szülni, mivel császároztak, de így utólag azt kívánom bárcsak rendesen szültem volna. A császár is fáj csak az utána, főleg az első felálláskor, nem tudsz rendesen felülni, szép óvatosan kell mindent csinálni, még a séta is kellemetlen, fáj húzódik a seb. Szóval az sem egy leányálom. A szüléstől pedig ne félj, az e legcsodálatosabb dolog. A vajúdás sem olyan nagyon szörnyű, mint ahogy többen írják. Én két és fél napig vajúdtam, úgyhogy tudom mit beszélek :)Újra végigcsinálnám :)
2012. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Igaz mocskosul fáj, nem is tudom leírni mennyire, de ki lehet bírni, és annyi lehetőség van a fájdalomcsillapításra. (bár én csak kéjgázt kaptam) de az szinte semmit sem ért.

2012. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. :)
2012. dec. 18. 11:09
 4/30 anonim ***** válasza:
Nincs mit! és mikor a kezedben tartod a kisbabád, hidd el mindent elfelejtesz :)
2012. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Èn természetes úton szültem ès igaz hogy fáj de nem annyira mint amire számítottam. Ès nem maga a szülés a fájdalmas hanem a vajúdás, de megéri. Amikor kibújik a babád minden fájdalom elmúlik ès leírhatatlan az az érzés mikor meglátod a gyermeked. Èn bármikor szülnék mèg egyszer :)
2012. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 wartburg353s ***** válasza:
Természetes úton szültem, a fájdalomra nem emlékszem, csak arra, hogy nagy élmény volt. Amúgy már akkor is vinnyogok, ha egy szálka belemegy az ujjamba, szóval nem vagyok nagy fájdalomtűrő, de szívesen szülnék még akárhányszor.
2012. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
21%

Szia! Én pont így vagyok vele, mint te, ráadásul nemsokára 36 leszek, és tudom, hogy nem várhatunk tovább, ha akarunk gyereket.

Szerintem ha van rosszabb, mint a természetes szülés, az a császár lehet... Az igazság az, hogy nekem az ilyen gerincbe/mellé adott érzéstelenítőktől is égnek áll a hajam. Kimondottan nem szeretném, a lehetséges mellékhatásait meg pláne nem. És gátmetszést sem.

Nem tudom, hogy lesz.

2012. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

a termeszet rendje a no erre van teremtve a szules.

Bejarat a kijarat csaszar veszkijarat.

Felelem az lehet de ha no a baba benned akkor megszokod azt a tudatot egy nap majd meg kell szulni es meg is fogod.

ez a termeszet rendje nincs csalas rovid ut kibujo Aki gyereket akar az szivessen meghozza ezt az aldozatot es ha nem sikerul akkor marad a csaszar mint veszmegoldas.

Aki igazi anya az nem gondolkodik azon hogyan uszhatja meg a szulest Egy igazi anya megtesz mindent a babaja jolete erdekeben. es egy kisbabanak jo ha termeszetessen szuletik meg hiszen ez az elet rendje.Eghy kisbabanak kellenek a fajasok ez inditja el a szervezetet a kinti eletre.

2012. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz,hogy minden fájdalmat, kínt megér egy gyermek. A lényeg,hogy egészséges legyen,az ő érdekeit kell szem előtt tartani elsősorban. Köszi a válaszokat. De még írhattok tapasztalatokat.
2012. dec. 18. 11:38
 10/30 wartburg353s ***** válasza:
Még annyit, hogy anyósom a férjemet természetes úton szülte (nagyon nehéz volt, mert arccal fölfelé bújt ki), a sógoromat császárral. Szerinte a császár volt rosszabb. Nagyon fájt utána a feje, és nehezen nyerte vissza az erejét.
2012. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!