Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS lányok, van itt olyan...

SOS lányok, van itt olyan akinek nem fájással, hanem keményedéssel kezdődött a szülés?

Figyelt kérdés
Reggel óta folyamatosan keményedek az NST is 2-3 percenként mutatott keményedést 80-90-es erősségű volt. Azóta vizsgált a doki 1 ujjnyira vagyok nyitva,most hazajöttem, de még mindig nem érzem azokat az intenzív 5 perces fájásokat,csak a keményedéseket 4-5 percenként. Az első kislányomnál egyértelmű fájások voltak,most meg ezeket nem érzem, szült valaki így?
2012. dec. 21. 10:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Most tartok 2 perces keményedéseknél de nincs az az intenzív fájás,lassan elindulunk a kórházba,remélem lesz ebből valami,amúgy 29.-ére voltam kiírva
2012. dec. 21. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben hozzászólni,de drukkolok!
2012. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így indult, nem fájt. Tuti megszülsz most, könnyű szülést!!
2012. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még aznap megszületett a kislányom rá 5 órára,hogy a kérdést kiírtam. Azért is emelem ki,hogy más is lássa,így is indulhat egy szülés:)
2012. dec. 26. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!! :)
2012. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! És nagyon aranyos tőled, hogy gondolsz másokra is.
2012. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
GRATULA:))LEGSZEBBEKET KIVÁNOM NEKTEK!
2012. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Akkor én sem vagyok egyedi eset :-)
2012. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!