Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházak szülészetéről,...

Győri kórházak szülészetéről, vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden rossz hír ellenére én kellemesen csalódtam! Mindenki nagyon rendes volt, és segítőkész! 2 hónapja szültem ott!
2012. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, igaz, hogy kedvesek, de a higiénia...! Borzasztó!
2012. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én 2010-ben szültem Győrben az első fiam.

Semmi rosszat nem mondhatok! :)

Kedvesek és segítőkészek voltak!

2012. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eszo ***** válasza:

szia! az én élményem még elég friss..dec.10.-én született a kislányunk.

én csak jót mondhatok. kedvesek voltak végig..nem volt se fogadott orvosom,se szülésznőm.

én a higiéniára sem panaszkodom..minden nap volt takarítás a szobában is..wc és fürdő is normál állapotú volt.

még a kaja is egész jó volt.

a csecsemős nővérek is sokat segítettek az elején a szoptatásnál, a szülésznők is jöttek naponta 2x hogy nem kérünk-e pl fájdalomcsillapítót, jeget a gátsebre..szóval szerintem oké volt minden..igaz nincs mással összehasonlítási alapom,de én elégedett vagyok.

mikor fogsz szülni?

2012. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2013. agusztus vége vagy szeptember közepe.
2012. dec. 21. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában mindenki normális, segítőkész. Napi takarítás van a szobákban, viszont szerintem a fürdő állati gáz. A kaja tipikus kórházi kaja, de meg lehet enni, egyébként reggeli-ebéd-vacsi van.
2012. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tegnap jöttünk haza, 21-én szültem:) Én is rengeteg rosszat hallottam, olvastam, de kellemesen csalódtam talán egy műszakot kivéve... Minden rendben volt, rendesek, kedvesek, főként a szülésznők, de a csecsemősök is aranyosak, segítőkészek voltak. A wc okés, a fürdő már annál kevésbé, de ez a pár nap kibírható volt! Sok sikert. Friss az élmény, priviben szívesen válaszolok.... egy 5 napos kislány anyukája :)
2012. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 2002-ben voltam ott hát nagyon pocsék volt.A takarítónő azzal a ronggyal takarította a kisasztalomat amivel a wc-t. szóval....
2013. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!