Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor keményedéssel, hasfeszü...

Amikor keményedéssel, hasfeszüléssel és nyomásérzettel indul a szülés az milyen?

Figyelt kérdés

ez a kérdés hozta elő az én kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

és itt látom, hogy vanez a variáció is. A fájások, magzatvízelfolyás talán nyilvánvaló, de ha nem fáj olyan nagyon csak ekményedik meg ilyesmi akkor honnan tudom, hogy menni kell? Mert nekem tegnap óta állandóan keményedik!

39 hkm.


2012. ápr. 14. 14:03
 1/9 A kérdező kommentje:
nem ugyanaz a kérdező vagyok, de ugyanolyan bizonytalanul várom az első babámat, mint Ő :)
2012. ápr. 14. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kérdező és ezt én is várom :)
2012. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na akkor jólvan :) várjuk együtt. Hogy érzed magad? Én tegnap bevásárlás közben majdnem összeestem egy keményedéstől vagy mi volt az, szóval fogalmam nincs mire várjak :)
2012. ápr. 14. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, tudni fogjátok ha elérkezik az idő. Én 3 hete szültem. Először még bizonytalan voltam, hogy az lehet-e. Fájdogált, de nem volt vészes. Igaz nekem magas a fájdalom küszöböm. Egész nap ilyen volt, ekkor már feltűnt, hogy lehet valami. Lezuhanyoztam és szépen rendeződtek és erősödtek a fájások. 15,8 majd 6 percesek. Amikor erősödött akkor éreztem, hogy ez új érzés az lehet. Felhívtam a dokit, mondtam, hogy nem vagyok benne biztos de talán az lehet. Bementünk 5 percesekkel és hipp-hopp megszületett a kisfiam:). Jó volt a megérzésem, ti is tudni fogjátok, más lesz, mint addig.
2012. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ma egész nap keményedett, meg feszült, feszített a hasam, nagyon rossz, vagy inkább kellemetlen. Mintha nem is az én hasam lenne (keményedés alatt) olyan érzéketlen lesz akkor :( szerintem ha egy tűt beleszúrnék meg sem érezném, annyira kemény :( de hátha hamarosan eljön az idő :)
2012. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki attól fél, hogy "lemarad" a szülésről, de ez lehetetlen. Persze hallani sztorikat, hogy nem értek be a kórházba stb, de azért a vajúdó nők 99%-a eljut a kórházig, nem véletlenül. A szülési fájdalmakat nem lehet mással összetéveszteni és nem fogtok 1 óra alatt megszülni az első fájástól, bármilyen jó lenne is.:)
2012. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi,nekem is így volt az első babóval. Reggeltől kezdve délutánig, nem nagyon sűrűn, de rendszeres jöttek a keményedések. Estére sűrűsödtek, éjfélre pedig már 5 percesek voltak. 3:45-re pedig megszületett a kislányunk (39 hétre ).

Most már napok óta keményedik, de estére mindig elmúlik. :(

De talán ma..... :)

39+1 hetes km

2012. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nekem továbbra is keményedget, fájdogál, tegnap este rendszeres 10 percenként jöttek érdekes keményedések, amik szinte nagyon fájtak aztán minden elmúlt. Most is fájdogálok, de egyáltalán nem vészes... most már egyre gyakrabban jönnek másféle érzések, és nem tudom ezek mik...

Türelmetlen vagyok. :)

2012. ápr. 17. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már közel vagy! Bár ma nekem is erősebbek a keményedések mint eddig és mintha valami csordogálna is, de nem folyamatosan. A nyákdugó múlt héten már elment.

Én is türelmetlen vagyok! Jó lenne már a kezemben tartani! :)


Utolsó válaszoló voltam.

2012. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!