Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után meddig normális,...

Császár után meddig normális, hogy fáj a hasam?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én hónapokig éreztem fájdalmat, nem erőset, de olyan fura érzés volt, nem is mertem hasazni csak fél év után ,mert mindig féltem hogy ártok vele !!!úgyhogy én nem hiszem hogy 6 hét a gyógyulás miután felvágják a hasam !!!
2012. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-5 napig fájt a hasam,vagyis a sebem.4 hét elteltével már felüléseket végeztem.(orvosi beleegyezéssel)egyáltalán nem viselt meg a dolog.Sőt!azóta a menzeszemet meg sem érzem!Azelőtt a falat kapartam annyira görcsöltem.
2012. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia...sztem mindenkinél más,mert nem pontosan ugyanakkora vágást ejtenek mindenkin,mennyi belső szervet és milyen erővel tolnak arrébb...nos érted. :) Nekem 2-3 hétig a sebem fájt inkább.A hasam kb 4-5 napig,de az is csak,ha a hasizmomat használtam mindennapi teendőknél.
2012. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasam nem fájt csak görcsölt amikor szoptattam de csak a második szülésem után! A sebem fájt pár hétig!
2013. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!