Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már lehet a szülés megindul...

Ez már lehet a szülés megindulásának jele?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 39+3 hetes kismama vagyok, és már 1-2 órája folyamatos nyomást érzek az alhasamban (olyan, mint egy irtózatos mértékű puffadás), illetve olyanokat nyilallgat bele, mintha késbe ültem volna. De semmi összehúzódás, semmi ciklikusság. Ötletek?

Persze Murphy-törvény szerű lenne, ha épp most kéne bemennem a kórházba, mert a férjemnek születésnapja van, és ivott, tehát vagy vagány kismama módjára én vezetek, vagy taxizunk. :D Drukkoljatok, már nagyon várjuk!


2012. dec. 21. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, ez még nem az, csak készülődik a szervezeted. Esetleg próbáld felhívni az orvosod, hogy ilyesmit tapasztalsz, ő ebben azt hiszem, profibb tanácsot tudna adni. :)
2012. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
készülődik valami az biztos,de ez még nem biztos h az, de még bármi lehet belőle :) figyeld, ha kialakulnak fájások-s azok rendeződnek akkor lehet drukkolni:)
2012. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Hogy vagy? Van valami változás? Ciklikusság?
2012. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Helyzet?!
2012. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még semmi. :) Ne haragudjatok, hogy eltűntem, de a karácsonyi készülődés felemészti az energiáimat. Holnap reggel megvizsgál a dokim, és meglátjuk...
2012. dec. 23. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!