Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van összefüggés a menstruációs...

Van összefüggés a menstruációs fájdalom erőssége, és a szülés fájdalma (vajúdás fájdalma) között?

Figyelt kérdés

Tehát, aki mindig nagyon megszenvedett a mensitől, annak a vajúdás is sokkal jobban elviselhetetlen???


Mik a tapasztalatok?


26 hkm


2012. dec. 22. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem voltak mensis fájdalmaim,de a szülés....hát leírhatatlan mi fájdalmas volt.Úgyhogy szerintem nincs összefüggés a kettő között.
2012. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs összefüggés:D Az első szülés előtt nagyon fájt mindig a hasam mensikor, és a szülés is nagyon fájt. A második gyerek előtt már egyáltalán nem voltak mensis fájdalmaim, de a szülés így is nagyon fájt.
2012. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ugyanígy voltam mint az első válaszoló. Nekem sose fájt a mensi, nem is értettem hogy szenvednek tőle annyira mások. A szülésnél szó szerint letaglózott a fájdalom, nagyon durva .

Azóta egyébként (a 2.babám születése után) sajnos fájdalmas lett nekem is a menstruáció holott korábban meg se éreztem.

2012. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de tök mindegy, hogy mensikor mennyire fájt, a vajúdás annyira fáj, hogy az leírhatatlan. Nem tudom, hogy tudják a mensishez mérni. Sokan írják, hogy 20szorosa, 100szorosa, 10000szerese, de egyszerűen nem lehet elmondani. Egyszer az egyik válaszoló jól leírta, olyan érzés mintha feküdnél a síneken, és mindig átmenne rajtad egy vonat.
2012. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon erősek voltak mindig a menstruációs görcseim, volt olyan eset, hogy a kezeim is megmerevedtek a fájdalomtól, vagy hogy 3 Cataflam vette ki a fájdalmat. Így nyugodt szívvel mentem szülni. Fáj a vajúdás, de annyira nem rettenetes! És tudod, hogy előbb-utóbb vége lesz egy pillanat alatt, és megérte a fájdalom!
2012. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon erős görcseim voltak szinte minden hónapban szülés előtt. Cataflam +b6 intravénásan általában. Ezt vagy az ügyeleten nyomták belém, vagy az orvos jött ki, mert a görcstől, meg a nonstop hányástól lábra nem bírtam állni. Ehhez képest volt két könnyű szülésem. A szülési fájások sehol nem voltak a menstruációs görcsökhöz képest!
2012. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En 2 hete szultem, szerintem nem olyan szornyu mint ahogy itt leirtak. Persze biztos szules es szules kozott is van kulonbseg, de szerintem elviselheto a fajdalom. En rosszabbra szamitottam.
2012. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak: bizony, hogy szülés és szülés között is van különbség:D


Az első babámmal gyakorlatilag teljesen viselhető volt a fájdalom, fájt, de azért nem a falvakarós, katasztrofális fájdalom kategória volt.


Bezzeg a másodikkal, azt hittem, ottmaradok:) Annyira fájt, hogy egyszerűen magamról nem tudtam. HÁt van ilyen is. Pedig én ugyanaz vagyok:D

2012. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Nekem sem volt soha erős mensis fájdalmam, de akkor ez nem függ össze a szülési fájdalommal! Pedig reménykedtem! Hát kiváncsi leszek! :D
2012. dec. 23. 19:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Nagyon fájdalmas volt a mensim terhesség előtt, a szülésem elég könnyű 6,5 órás volt első gyereknél.
2012. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!