Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ily módon összefüggés...

Lehet ily módon összefüggés ovulációs fájdalom és menstruációs görcs között?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 hónapja érzek ovulációs fájdalmat. Mikor először éreztem, elmentem orvoshoz, azt mondták, pici ciszta van a petefészkemben, következő hónapra elmúlt (mármint a ciszta), de akkor is fájt a petefészkem és azóta is minden hónapban, van, hogy egy hétig, ebből 1-2napig nagyon, és kb mióta ez jelentkezett, mintha nem görcsölnék annyira mensi alatt. Szerintetek lehet összefüggés?
2010. febr. 18. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy van-e összefüggés de nálam ez pont így van évek óta.A mensi első napjától számolj 14 napot (azt hiszem)ekkor van ovuláció,nálam innentől szokott fájni mindenem lent!!De tényleg mindenem..néha alig bírok leülni.Pár napig tart és kész.Amikor megjön az már nem alig fáj-ez is csak kb 1 napig.
2010. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj az ovu, de nem napokig, csak pár órát. Mensikor viszont nagyon görcsölök az első két nap, ha 1. tampont használok; 2. puffasztó ételt eszek. Egyébként nem szoktam.
2010. febr. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is erzem ha ovulalok, nem kellemes erzes, nekem a melleim is fajnak, de orulok neki mert igy legalabb tudom hogy mikor erdemes akciozni a babaert, es nem kell mindenfele ovulacios tesztekre kolteni a penzt. Szerintem ez szerencse, nem atok!
2010. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) (ebben a hónapban pont nem úgy volt, ahogy leírtam:D peteéréskor talán még sosem fájt ennyire a petefészkemnél, viszont most a mensis görcseim sem voltak enyhébbek, még a 2. napon is gyógyszert kellett bevennem:S)
2010. febr. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!