Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma vagyok 39+4 hkm. Még...

Ma vagyok 39+4 hkm. Még mindig semmi jele a szülésnek, holnap be kell feküdnöm a kórházba. Alig bírom már ezt a várakozást, félek hogy még akár két hét is hátravan. Van valami tipp, hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szia 39+3 hkm vagyok nálam is ez e helyzet semmi jele a szülésnek.. de nekem nem kell befeküdnöm.. csak azt tudom javsolni h várj türelemmel
2012. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orgazmus ;)
2012. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsonak van igaza nekem is ez jött be nem használt se az amikor labdán ugráltam viszont az orgazmustol beindult a szülés :-).
2012. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kórházban sokan lépcsőztek,valakinek bejött.Én falevelet sepregettem(nem direkt csináltam)szerintem közrejátszott abban hogy beindult a szülés.
2012. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!