Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tornáztatok szülés után?...

Mit tornáztatok szülés után? Mennyi felülést csináljak egy nap? Bevált valakinek valami fogyis tipp?

Figyelt kérdés
6 hos a baba és már nem szopzizik.
2009. júl. 30. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
futni jártam ugy gondolom akkor egy hónap alatt le is ment egy cm-rt kb. a hasam de lusta vagyok és már nem futkározok . VISSZA IS JÖT A HATALMAS HAS.
2009. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

capoeira, nagyon kemény, de jó.

esetleg vedd meg vagy töltsd le a Norbi nőjének a szülés utáni tornás cd-jét.

felülést ne csinálj minden nap, esetleg 2 naponta. a has a legnehezebben fejlődő terület, de nem szabad minden nap se strapálni. írhatunk itt akármennyit is , annyit csinálj, amennyit meg tudsz csinálni

2009. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cactuslim kapszula és hasmasszírozó öv. Nekem ez jött be. Lassan olyan leszek mint szülés előtt. Egy ici-pici poci van még - nem tök lapos a hasam- de az is elmúlik majd. Súlyra még van 3kg plusz az eredetihez képest Igaz 8hós lesz a fiam 5-én. 67-el szültem most 57vagyok és 54volt a kezdó súly. Futni tornázni semmi időm, tök egyedül vagyok a gyerekkel, de ezek a módszerek beváltak. A cactuslim kapszula egyébként nagyon jó, és csupa gyógynövény, igaz nem annyira olcsó. kb. 5000.-/60db. A hasmasszírozó öv meg AB tronic, de van többféle is. Ez nem melegít csak mozgatja az izmokat, és amíg dolgozik a addig én is csinálhatom a dolgomat.
2009. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig hulahopp karikáztam, naponta 2x10 percet. Fogyni egy grammot sem fogytam tőle ugyan, de éreztem az izmaimon, hogy a lehető legjobb helyeken mozgatott meg. Közben pedig lehet tévét nézni, zenét hallgatni.
2009. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Curves!! Mindenkinek ajánlom. 30 perces köredzés, csak nőknek. Nekem az első hónapban 31cm ment le!! Persze odafigyelek a kajára is...
2009. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mi ez a curves?

bocsi, hogy bele kérdezek!

2009. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A felülés hatásos, mert feszesebb lesz tőle a hasizom és ezért nem lóg úgy ki, mint amikor nincs edzésben. Én 1 hónapig csináltam minden nap, összesen 100-200 közti felülést naponta. Látszott is már eredmény, de aztán lusta voltam, a gyerek meg nőtt és már nem volt időm mellette tornázni, mert utána kellett futni egyfolytában. Viszont a kitartás titka az is, hogy csak annyit csinálj, amennyi jólesik. Nekem is volt, hogy egyik nap 4 sorozat (20-asból, tehát összesen 80 db.), a másik nap meg 10 sorozat is megvolt. De akadt olyan nap is egy-kettő, amikor nem csináltam. Viszont ha abbahagyja az ember, visszajön a has is :-(((.
2009. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A leghatásosabb és legjobb módja a mozgás mellett a fogyásnak, ha megfelelően társítod az ételeket mikor eszel. Én már kevesebb kiló vagyok mint mikor teherbe estem.. (ezzel a módszerrel korábban is lefogytam szépen, mindenféle kényelmetlenség nélkül). Legjobb ha elolvasod a Testkontroll c. könyvet Diamond-tól! Mindemellett persze napi szinten kell a mozgás, hiszen az az egészséges. (én biciklizem)

[link]

sok sikert!!

2009. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!