Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindította valakinek az...

Beindította valakinek az ananász a szülést?

Figyelt kérdés
Állítólag beindítja. 2 napja görcsölök, leszakad a derekam érzem, hogy közel vagyok, de még sem történik semmi. A bábakoktéltól félek, inkább csak ezekkel próbálkoznék. Volt akinek bevált?
2012. dec. 28. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én Jan. 24-én este 8-kor megettem egy fél ananászt és 25.-én hajnal 3-kor elfolyt a magzatvizem. Azóta is hiszem, hogy működött a vízhajtó hatása :) Egy próbát megér!
2012. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az ananászos verizón túl kipróbáltam a létező összes praktikát. Ennek ellenére a 42-ik héten jött világra a kisfiam.
2012. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem is tudtam. Én 35hetesen megettem egy egész ananászt, de semmi bajom nem volt.
2012. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt tudom, hogy ha nem akar kijönni a baba, akkor akár mit ehetek nem fog kijönni, ezért nem lett bajod 35 heteske. :)

Majd könnyű szülést kívánok neked :)

Csak én érzem, hogy valami készülődik, az arcom is eléggé furi, azért gondoltam, hogy talán ezzel.

2012. dec. 28. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam. Lehet, hogy attól volt, lehet, hogy nem, de a szülésem kora estéjén én megettem egy nagy doboz ananászt, mert kívántam, 4-5 óra múlva el is öntött a magzatvíz. 7 óra vajúdás, és 30 perc kitolás után meg is született a fiam.
2012. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Neked is könnyű szülést :) Egyed, aztán majd kiderül! Ártani nem ártasz vele :)
2012. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!