Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Próbálkoztál szülés beinditó...

Próbálkoztál szülés beinditó praktikakkal? Beinditotta a szülésedet? Mivel próbálkoztál, illetve hány hetes voltál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
én próbálkoztam, betöltöttem a negyvenedik hetet és a doki be akart fektetni, de nem akartam a kórházban várakozni a szülésre, mivel itthon volt a két éves kislányom,rengeteget sétáltam - napi 2-3 km-t és úgy érzem ez segített, ittam bábakoktélt is, ez különösebben nem vált be, de lehet rásegített kicsit.
2012. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

39 hetesen szerettem volna megszülni. Rengeteget lépcsőztem és forró fürdőztem, házaséletet éltünk, és a forró fürdőben házas életet éltünk.

Egyik sem indította be a szülést. 12 alkalommal voltam magzatvíz vizsgálaton, egyik sem indította el.

42 hetesen császárral vették ki a megszületni nem akaró kisfiamat.

2012. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már a szülés előtt bent feküdtem a kórházba, szóval a házasélet nálunk nem tudott megvalósulni, ezért próbálkoztam a folytonos lépcsőzéssel, de csak annyit értem el, hogy jól bedagadtak a lábaim.

Viszont a kismamák, akikkel egy szobában feküdtem, néhányan szedtek ilyen homeopátiás bogyókat, amik segítik a szülésre való felkészülést és aki szedte vagy csak ott kezdte el szedni a kórházban, azoknak mind vagy beindult a szülés vagy mikor beindult, akkor segített tágulni. Én is elugrasztottam a csupa szülő kismama láttán a férjemet a patikába ilyen csodabogyóért, azt mondta, majd másnap behozza, de még aznap éjjel megszületett a kisfiúnk.:) Szóval nálam még bevétel nélkül is hasznos volt a homeopátiás bogyó.:)

Amúgy a 38. héten szültem.

2012. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megvolt a hegymászás,házas élet,csípős kaja,nagytakarítás,front,és semmi eredmény.... feladtam és vártam .41.héten elment a magzatvíz....
2012. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia :)


En most december 9 en szultem a 40 heten..mindent kiprobaltam de tenyleg :)

- szexeltunk a parommal

- forro furdot vettem

- ittam tonicot

- ettem csiposet fuszereset

- lepcsoztem

- probaltam a ricinus olajat

- babakoktelt

- lepcsoztem

- nagytakaritottam

- ingereltem a mellbimbomat

- gugoltam


Aztan vegul szules elotti napon elment a nyakdugo masnap rendszertelen fajasokkal mentem be a korhazba kiderult h bo ket ujjnyira nyitva vagyok mar pedig nem is fajt nagyon...egybol szuloszoba ket ora alatt meg lett a fiam 4380 g 57 cm gyors de fajdalmas szules volt...

Hogy segitett e valamelyik praktika nem tudom...de elotte nap takaritottam egy nagyot es ket nappal elotte vizsgalatkor a doki is kicsit eroteljesebb volt...talan az hozta meg a picurt...

Mondanam h turelem majd jon ha jonni akar de nem mondom mert tudom h milyen turelmetlen az ember ilyenkor...azt mondom probalkozz neked hatha segit valamelyik praktika :)

Soksikert konnyu szulest

2012. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah es bocsi kihagytam a homeos bogyikat es a malnalevel teat...a homis bogyikat erdemes szerdni szerintem jok :) konnyebben megy a tagulas...malnalevel teanak nagyon rossssz ize van.. :/
2012. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fahéj zabálás vált be.
2012. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!