Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hemoteápiás bogyók tényleg...

A hemoteápiás bogyók tényleg segítenek a szülés beindulásánál és a tágulásnál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
megmondom őszintén nem tudom hogy az segitett-e .Az első két szülésemnél nem kaptam semmit és tágultam magamtól..most elég macerás volt az egész ,így adtak ilyen bogyókat de a fene tudja hogy az volt-e a jótevő.:) sokan dícsérik hogy segitett nekik.
2009. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejöttek. Szedtem a homeopátiás golyóka a 36. héttől és ittam napont 2 pohár málnalevél teát. A 38. héten született a kislányom, reggel fél 6 kor mentünk be a kórházba 10 perces fájásokkal , 6.50 -kor repesztettek burkot és 7.25-kor született meg. Nem voltak tul erős és sűrű fájásaim sem. Nagyon tudom ajánlani ezeket a bogyókat .
2009. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem ártanak, az tuti, tehát hátrányod nem származik belőle, csak előnyöd...

Hogy nekem az segített, vagy nem , nem tudom, csak vajúdás alatt szedtem, és hamar, könnyen szültem.

2009. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi, hogy belekérdezek, de milyen árban vannak ezek a bogyók?
2009. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én szülésnél kaptam ilyen bogyókat,mert 4 óra alatt szinte semmit nem tágultam.Valószinüleg az segitett mert utána fél óra alatt kitágultam.Van akinek segit,van akinek nem.Szerintem szedjed,ártani nem árt.
2009. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, aki kérdezte: én 595 Ft-ért vettem adagját kb.80 db bogyó van benne, Callophyllum + Cimicinfuga.
2009. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy soha nem fogod megtudni, hogy az használt-e vagy magától is tágultál volna. Ha hiszel benne, vedd meg, nem olyan drága. Placebónak mindenesetre jó.
2009. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ittam a teát, és szedtem a bogyókat, mégsem tágultam , császár lett a vége. Nekem nem jött be....
2009. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a szülés beindulásánál segít-e nem tudom, mert én csak a vajúdás közepétől kezdtem szedni.

A tágulás hamar, könnyen és fájdalommentesen ment.

Délben még zárt voltam, este fél 6-kor meglett a lányom.

2009. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!