Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy el vagyok...

Normális, hogy el vagyok keseredve hogy nem indul a szülés időben?

Figyelt kérdés
40. hetet fogom kezdeni és semmi. Olyan szomorú vagyok emiatt, meg egyre ingerültebb. Minden rendben volt végig, nem gondoltam hogy eddig kell várnom.
2008. máj. 30. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne keseregj,hamarossan megszületik a pici babád!Nekem mind a 3 gyerekm kicsit késöbb jött,az első 9 napot huzott rá a második 5-öt a harmadik csak 2-öt . Légy türelmes és próbálj utánnanézni hogy mit egyél,hogy beinduljon (nekem a fahéjj,szegfüszeg "tea" után 2 nappal született a lányom)Szép szülést neked!
2008. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia.tudom hogy már nagyon várod..:D..kezdj el lépcsözni..vagy egyszerüen csak legyetek együtt a pároddal.azt tudtad hogy a sperma beinditja a szülést?:Dnekem 4 éve bevált..sok sikert.
2008. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!A baba úgy gondolja meg akar születni akkor lesz ott a szülés ideje.Addigis sétálj nagyokat élvezd a terhesség utolsó napjait.Én túlvittem mind a két terhességemet.Az elsőnél 5napot a másodiknál 3nappal vittem túl,hogy ingerült vagy az meg természetes dolog.Sok sikert a babádhoz és könnyü szülést!
2008. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok,de a gépem nagyon levan lassúlva és kétszer klikeltem rá mind a kétszer elküldte a válaszomat.
2008. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 napot húzott rá, akkor is burokrepesztéssel indult be. Nagyon vártam már a végét, én is ideges voltam, és türelmetlen. Nyugi, már nincs sok hátra! Gyors szülést és jó egészséget a babához.
2008. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Na akkor holnap szépen keljél fel és csinálj egy nagytakarítást úgy, ahogy anno tetted.Unána szépen engedj magadnak vizet /hogyha nincs nyitva a méhszáj/ vagy tusolj le, és fürcsizz meg jó kellemes meleg vízben.Mossál hajat, és utána pedig várd a csodát.Szexszelj a pároddal...ez is fontos.....sokan írták, hogyha jól kifárasztották magukat és szexeltek éjszaka megindult a szülés....vagy mondjuk menjetek egy jó angyot sétálni....be a városba vagy ki a Normafához vagy akárhová ahol jól érzed magad. :oD

És ne aggódj, jön amikor jönnie kell.

2008. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia én is pont így vagyok.Május 28-ra vagyok kiirva,de még semmi.Hiába a szex is,meg a fürdés is.Az orvostól még kaptam 1 hetet,ha addig semmi akkor megindítják a szülést.Én is megcsinálnák bármit hogy előjöjjön a kicsi.Vasárnap töltöm a 40 hetet,és nagyon ideges vagyok pár napja,széttudnák szedni egy lovat.Sajnos nem tudok magamnak parancsolni,még jó hogy a párom megért mert azon töltöm ki az idegességemet.Az első babámat is 42 hétig hordtam,majd végül indítottak szülést.Majd lessz valami velünk.
2008. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem mar trilliardszor hallottad a "Soha meg egy gyerek se maradt bent" :) mondatot.. engem is 4 honapja ez irtora idegesitett. A lanyom meg 6 napot huzott ra.. ebbol az elso 2 nap volt idegtepo (plane a rokonok allando telefonjai miatt), utana viszont olyan nyugalom lett rajtam urra, mint meg sose. Nagyon at tudom erezni (meg mindig!!) a gondodat.. plane, hogy a terhesseg utolso par napjat mar sztem senki nem elvezi. A szules viszont akkora elmeny, nem csodalom, hogy varod mar!! Drukkolok.
2008. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ésn a 42 hétre szültem minden rendben volt kicsit én is aggodtam de a doki megnyugatatottg. aztmondta már rég kivette volna a picit ha valami baj lenne odabent.
2008. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!