Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 3 nap a kiirtig! Elvagyok...

Van 3 nap a kiirtig! Elvagyok keseredve! Szeretném átélni azt hogy megindul a szülés magátol és félek az inditástol! Már 2 naponta járok nst-re! Baj lehet vagy csak egyszerűen jol érzi magát oda benn!? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem 10 nappal a kiírt után született meg a babám és magától indult be a szülés. Nem indítják meg rögtön a kiírt nap után, persze ha csak nincs valami gond. De kitartás és türelem!
2010. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 3 napom van a kiírtig:)én is levagyok keseredve.és én is félek az inditástól...mintha én irtam volna a kérdést.én nem járok naponta ctg-re csak egy héten 2-szer de eddig minden redben volt.csütörtökön talizunk a dokival megvizsgál aztán meglátjuk h mi lesz.de teljesen zárt voltam még hétfőn:(kisebb görcsök vannak de semmi komoly pedig ma kitakaritottam a házat meg kocsit meg sütöttem szoval egész nap csak mentem és mentem de semmi:(gondolkozom h bevetjük Apát de nem meri ugy van vele addig jó mig bent van ksözi vhogy én már nem igen érzem igy:()pláne h a falat tudnám vakarni ugy viszket a hasam áááá

kitartás neked is foglald le magad nekem igy talán könnyebb...könnyü szülést....

2010. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekunk is 3 napunk van, mar en is indent kiprobaltam, de semmi. Csutortokon fog a doki eloszor megvizsgalni huvelyen keresztul, hatha attol beindul. Mondjuk en hetente jarok dokihoz es nincs nst, de azert mar szivesen tullennek az egeszen. Fura, en pont jobban szeretnem, ha a korhazban indulna meg az egesz a piszkalastol! :) Marmint akkor felkeszulten fogadnam az egeszet, igy meg csak izgulok, ha kimozdulok hogy vajon a bolt kozepen fog-e elmenni a magzatviz vagy sem. Addig is azert probalok rasegiteni: szex es szex es szex. Kitartas, mostmar tenyleg a celegyenesben vagyunk.
2010. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ma töltöttem be a 40. hetet. Mostantól naponta kell vizsgálatra járni, ami nagyon gáz. Már van egy 2 éves lányom, nem tudom hova tenni. Meg hát rosszul is vagyok már eléggé. Ennek ellenére senkit nem érdekel. Jövő héttől fizethetek babysittert. Van amikor 3-4 órát is kell várni, ezek azt hiszik, hogy nekünk nincs jobb dolgunk.

Szóval én nem bánnám, ha indítanák. Az elsőt nekem indították, mert elfolyt a magzatvíz, és nem jöttek a fájások. Annak is van előnye. Nagyon gyors lefolyású volt. 1,5 óra az egész. Habár nagyon fájt, az igaz, de nem tudom nélküle milyen lett volna. Nekem már megváltás volt.

Egyébként azt szokták még csinálni, hogy vadállat módon megvizsgálnak, és attól megindul. Nekünk sajnos semmilyen praktika nem jött be eddig.

2010. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
engem befektetett a dokim túlhordással, amikor reggel indultunk volna a kórházba elfolyt a magzatvíz... érezte a babó, hogy ki kéne jönni! :)
2010. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem hordtam túl, nekem más okok miatt a 37. héten indították reggel. Nagyon féltem tőle én is, hogy mennyivel lesz másabb, mint amikor az elsővel elfolyt a magzatvizem. Semmivel sem rosszabb!!! Reggel be kellett adnom az insulinomat, (cukros voltam) utána cukros infúzió, az végig, utána 9-kor oxi, 11-kor burokrepesztés, semmit nem éreztem belőle, és 13:19-kor megszületett :)


Mindenkinek könnyű szülést, jó babázást :)

2010. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én két nappal hordtam túl. Egy nappal a szülés előtt egy jó kis dombot megmásztunk a férjemmel, másnap reggel már a szülőágyon feküdtem. A szex nálunk nem segített. Bár lehet a domb sem, mert amúgy is megindult volna magától. Ezt nem tudhatjuk biztosan. De nekem akkor azt mondta a dokim, hogy plusz egy hétig biztos nem indítja meg, ha addig nincs semmi probléma.
2010. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Még pocakos vagy? Én 5 nappal hordtam túl a babám. A terhességem minden pillanatát élveztem és szívem szerint még egy fél évet kibírtam volna így. :) Aztán ahogy betöltöttem a 40. hetet és naponta kellett vizsgálatra járni, az már macerás volt és a kíváncsiság is felülkerekedett. Elkezdtem napi 1 liter málnalevél teát inni, addig csak 2 dl-t ittam. Hétfőn még teljesen zárt volt a méhszájam, szerdán már 1 ujjnyira kitágultam. Azon a héten még négykézláb kisúroltam a szőnyeget, sétáltam egy csomót, de semmi. Pénteken mentünk újabb vizsgálatra, ahol már bő 2 ujjnyira tág voltam, így irányítottak a szülészetre. 11 körül értünk oda, előkészületek, oxit kaptam, mert semmi fájásom nem volt, csak a pocim keményedett kb. fél óránként, 13 körül burokrepesztés és 16:35-kor megszületett a babám. Szerintem elég gyors volt, első baba és így utólag kifejezetten örülök, hogy indították. Én jobban féltem attól, hogy valahol elfolyik a magzatvíz, vagy éjjel fájásokra kelek és kapkodjunk, számolgassunk, hogy akkor most mikor is induljunk a kórházba, hívjunk-e taxit, stb. Így mindenre volt időm és a baba is hamar meglett. Ne félj az indítástól, szerintem így könnyebb, gyorsabb mint több órát vajúdni. :D


Könnyű és gyors szülést kívánok, már bármikor bekövetkezhet amire olyan sokáig vártál...!!!

2010. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal hordtam túl a kisfiam, az utolsó pillanatig remekül éreztem magam, még joslófájásom sem volt. Aztán a 3 nap reggelén felbredtem a fájásokkal. Szóval ne aggódj, a babád jobban tudja mikor jött el az ideje, hogy elhagyja a pocakod. Esetleg ajánlom a babacsalogató szexet. :o)
2010. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg mára vagy kiírva. Miért kell elkeseredni? Lehet késik kicsit, de ez nem baj. ő tudja, mikor akar előbujni. Lányom 8 napot késett, most még pont egy hetem van, de ő sem jön előbb...
2010. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!