Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetesen korai a szülés?

34 hetesen korai a szülés?

Figyelt kérdés
Elment a nyákdugóm.Mikorra várható a baba?Milyen esélyei vannak a babának?
2009. aug. 26. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg a 37. hét előtti szülés számít koraszülésnek, de ez függ a baba érettségétől, és nagyságától is. Ha valóban elment a nyágdugó, akor szerintem hívd fel a dokidat, hogy mi legyen. Szerintem úgyis berendel egy vizsgálatra, aztán meglátjátok, hogy mi lesz. Szerintem hamarosan meglesz a baba.

Könnyű szülést!

2009. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

igen a 37. hét előtt koraszülésről beszélünk, de az ekkora babák már elég érettek azért...


ami a nyákdugót illeti... lehet, hogy kicsit nyílt a méhszájad, ez többeknél előfordul, azonban az nem jelenti azt, hogy most biztosan meg is szülsz. lehet, hogy nem hordod 40 hétig a babád, de azért ha nem görcsölsz és nincsenek panaszaid, akkor elképzelhető a 37.hét is, vagy még több.


persze keresd meg az orvost, hogy megnézze, milyen a méhszájad, de nem hiszem, hogy aggódni kell, ha tényleg nincsen semmi más panaszod!

Ha pedig van, akkor kicsit korábban érkezik a manó :)


Minden jót! :)


azért még remélem, hogy bírjátok egy-két hétig :)


[link]

2009. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem még kibírja a picur odabent legalább két hétig!

Az orvos is azt mondta neki két hét és jöhetsz is ki.Nagyon be van már ékelődve a feje.Félek nem bírja ki addig de bizakodok!

2009. aug. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!