Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik valóban a kiirt időpont...

Akik valóban a kiirt időpont körül szültek, voltak már jelek előtte amiből tudni lehetett? Vagy váratlanul indult meg? 38+4 h vagyok és siri csönd van, se nyákdugó, se fájások, lapos ctg, nem szeretném túlhordani.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még reggel is csend volt amikor nst-n voltam. Minden zárt volt, nem fájt semmi. Este nagy hirtelen lezuttyant a víz és hajnalra megszületett a kisfiam. :)
2009. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szép "apránként" elkezdett eltávozni a nyákdugó...

amugy semmi különöset nem éreztem:-)

a kiirt napon mentünk az első magzatvizvizsgálatra s akkor mondta a dokim,h "Mehetünk szűlni,nyitva a méhszáj 3 ujjnyira":-))

aztán 3óra mulva megszületett Drága Kisbabánk( a kiírt napon:-))

Tov boldog babavárást!!:-)))

2009. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok..a nyákdugó assem 2 héttel előtte kezdett eltávozgatni:-)
2009. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nappal a kiírt időpont előtt szültem, másnap mentünk volna vizsgálatra és én még úgy készültem, hogy megyek is... Hajnal háromkor szivárogni kezdett a magzatvíz, délután fél háromkor már a karomban volt a kisbabám:-)
2009. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajnal 1kor ébredtem, hogy pisilni kell, mire kiértem volt valami a bugyimon. Nem hiszem, hogy nyákdugó, mert ilyen vizes rózsaszínes volt. Aggódni kezdtem... ja a derekam is fájt, meg az alhasam is. Ez úgy 10 percenként. ÁÁÁ mondom, ez még nem lehet és lefeküdtem aludni.

Hajnal 3ig bírtam, fájt a derekam, az alhasam, éreztem, hogy valami nem klappol. Reggel 6ra bementünk a kórházba, 15.15-re lett meg a kisfiam. 38+6 voltam.

2009. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szia!Kíirt napon szültem, semmi előjele nem volt. A vizsgálóban mondta a doki hogy már ne menjünk haza....8 óra múlva lett meg a fiam.
2009. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Keddre voltam kiírva.

Szerda reggel fél nyolckor elment a magzatvíz ahogy nyújtóztam egyet az ágyban (és a baba is). Semmi előjel nem volt.

2009. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szülés előtt 2 héttel annyira zárt voltam és nem ment el a nyákdugóm sem, hogy a doki azt mondta, ebből nem lesz baba jó darabig...Aztán előtte pár nappal különösen nyomódott az egész alhasam és felpuffadt a bokám. Ezek már jelek voltak. Csak ugye első babánál nem volt egyértelmű....

2009. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

39+3.hétre szültem, minden előjel nélkül. Előző nap voltam dokinál, azt mondta, még vagy 1 hétig bent lesz a babám. Hát nem így lett... Éjszaka jöttek a fájások, egyből 5 percesek, aztán simán megszültem pár óra alatt a babámat :)

Mondjuk hiába mondta a doki, hogy még egy hét, én tudtam, éreztem, hogy azon a hétvégén mi megyünk szülni. Szülés előtti este hajat mostam, körmöt vágtam, szőrtelenítettem, összepakoltam a cuccot (kb ötödször), és mondtam is a férjemnek,hogy indulhatunk szülni. Na és ezen az éjjelen jöttek a fájások :)

Könnyű szülést neked!!

2009. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél 9 re voltam nst-n a kiírt napon

aztán hazafele már alig bírtam menni, 12 kor visszamntünk a korházba, nagyon nagy fájásokkal, és kaptam oxitocint

attól még jobban fájt...

A doki nagyon megkinzott tágított állandóan,m á r nem iis mertem szólni hogy mikor volt fájásom, mert ugye akkor jött, ha meg jött én felmásztam a szülőágyon,

rendesen féltem tőle, de 7: 30 ra megszületett a kislányom 4000 g mal és 54 cm-rel

a másodiknál, már este 10 kor a kiírt nap elött egyel, fájásaim voltak, egész éjel aszt csináltam amikt akartamn , járkáltam , négy kéz lábon mentem, meg ilyenek, és csak a végén 8 kor mentem be a korházba, 8 :30 ra megvolt a kisfiam, szinte simán, 3400g mal és 52 cm rel, 30+3 hetes km, boldog babavárást

2009. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!