Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet érezni valamilyen...

Lehet érezni valamilyen módon, hogy megszületik napokon belül a baba vagy egyszer csak váratlanul beindul?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nálam elég vicces volt a dolog. Már a 38-ik héttől a jeleket figyeltem. Persze szúrkált, görcsölgetett, jelzett hogy majd jön, de nagyon kényelmes volt, maradt.

Túlhordtam. 40-ik héten ugyanez. 41-ik héten ugyanez.

Akkor tudtam hogy ma megszületik a pici fiam, hogy elkezdett a kis kezével kaparászni kb este 8körül. Halál komoly, olyan volt, mintha belülről, az alhasam tájékán, a nuncim körül keresné az utat a kis kezével. Mivel ez már a kórházban történt az egész folyosó, sőt még az ügyeletes doki is ezen parádézott, hogy micsoda hülyeség. Éjjel beindult a szülés.

2011. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És közben görcsöltél is? vagy csak piszkálgatott? :)


Kisebb fájásaim (mensi szerű kis görcsök) nekem is vannak,de soha nem tudom, hogy ez most már a baba jövetele, vagy csak jósló. A doki az jósolta hogy csütörtökre meglesz, ezért jobban figyelek mindenre, de nem hiszem hogy nagyon jönne kifelé..

2011. márc. 29. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem semmit...jöttek a fájások éjjel, nappalra elmúltak, de estére megint jöttek, és reggelre lett meg a kislányunk...


könnyű szülést!

2011. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit, kiírt napon egyszer csak elfolyt a magzatvizem:)
2011. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelem nem volt. Kórházban voltam már megfigyelésen. Elmentem pisilni, és egy kis pukkanás szerűt éreztem, aztán elfolyt a magzatvizem. 16 óra múlva megszületett a kislányom. :D
2011. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkét gyermekem (lány/fiú) születése előtt már napokkal jóslófájásaim voltak, amiket a menstruáció közbeni görcsökhöz tudnék hasonlítani. A születésük napján pedig szokatlan fáradtságot, kimerültséget éreztem és gyakrabban kellett pisilni.Egyébként mindkét szülésem a magzatvíz elfolyásával, szivárgásával indult így nem is volt kérdés, hogy itt az idő. Sokan mondják, hogy szülés előtt 1-2 nappal hasmenésük volt, én ezt nem tapasztaltam.

Ne izgulj-bár mindenkinél máshogy alakul-biztosan fel fogod ismerni, hogy eljött a szülés ideje, a vajúdás görcsei elég egyértelműek és ami még fontosabb, rendszeresek.

2011. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mostanra én is egyre gyakrabban mensi szerű görcsöket és nagyon fáradékony vagyok az utóbbi 2-3 napban. De semmi egyéb. Talán ez már a jele a szülésnek? 38 + 2 vagyok
2011. ápr. 10. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

[link]

2011. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!