Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki váratlanul császár...

Van aki váratlanul császár előtt altatást kapott? Lettek ennek utólagos következményei rajtad vagy a babán? Mikor ürül ki a szervezetből teljesen az altató?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nem volt mar ido gerincbe adni az erzesteleneitot igy azonnal altattak.Kateter kozbe borotvalas,maszk rajtam.Nem tartott tovabb 5percnel.Semmi kovetkezmenye nem volt vagyis de olyan komas voltam hogy nem volt erom felulni a szoptatashoz.Kapott tapszert amig nem tertem magamhoz.
2011. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Altattak császárnál (pontosan ma 2 éve:) direkt úgy adják az injekciót hogy a babához szinte le se jut, mert kiveszik gyorsan, így semmi következménye nem lett rajtam se, a babán se, másnap már szoptattam:)
2011. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Boldog szulinapot a kicsinek! :-)
2011. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2011. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!