Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hónapja szültem, és 2...

4 hónapja szültem, és 2 hetente mindig megjön. Ez normális?

Figyelt kérdés
A 6 hetes controllnál a dokim felírta a Cerazette fogamzásgátlót.Azt mondta,amíg ezt szedem nem is fog megjönni.Hát rá 2 hétre megjött és 2 hétig tart.És ez így van már 3 hónapja.Ez a fogamzásgátlótól lehet?Amíg nem szedtem,tehát a szülés utáni első 6 hétben is kétszer megjött.Nagyon zavaró,hogy szinte állandóan megjön!Főleg,hogy ilyen sokáig tart.Terhesség elött max 4 napig menstruáltam.Hagyjam abba a gyógyszert?Ha abbahagyom teherbe lehet esni?Most még dokihoz se tudok elmenni,mert meg van,így meg nem vizsgálhat meg.
2008. máj. 31. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azért elmennék, vagy legalábbis felhívnám, mert ha nem is vizsgál meg, azért gondolom, már nem kezdő,és találkozott ilyen esettel. Lehet akkor azt mondja, hogy azonnal hagyd abba, vagy felír valami mást. Vagy lehet hogy azt mondja, hogy ez most még természetes, mert most áll be. De azért a három hónap, már szinte rendszeresenek számít. Én nem hagynám, annyiban. Menj el!

Sok sikert!

2008. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem használtok óvszert?
2008. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is pont ez a helyzet, bár nekem sokkal kevesebb volt, mint amikor rendeseden megjött. Én is a Cerazette-t szedem.

Elmentem dokihoz a biztonság kedvéért, Uh-on megnézte, hogy semmi baj nincs, azt mondta nyilván a hormonok játéka:)

Azért, hogy kizárd a bajt, szerintem szólj a dokidnak, hogy nézzen rád!

Remélem semmi baj nincs!

14 hetes kislány anyukája

2008. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2008. máj. 31. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is hasonlóan jáért, ő is Cerazett-et szedett, neki azt mondta a dokija, hogy a gyógyszer okozza, mert nagyon vékony tőle a méhnyálkahártya. Ezért egy-két hónapig kettesével kellett szednie a gyógyszert, ezalatt rendben volt. De mondta neki a doki, hogy ez csak rövidtávú megoldás, mert sokáig nem szabad ennyi hormont szedni egyszerre. Végül abba kellett hagynia a gyógyszert. Menj orvoshoz, és ha nem tud érdemi választ adni, akkor menj másikhoz! Mert ez nem normális semmiképp sem.
2008. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj visza a dokihoz az lesz a legjobb ez nemnormális jobb ha a doki mond rá valamit
2008. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!