Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farokcsot töréssel kapcsolatba...

LI.ZI kérdése:

Farokcsot töréssel kapcsolatban van valakinek jó ötlete? Ha az első szülésnél volt, akkor most a másodiknál is lesz? És ha lehet, de elkerülhető, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Off: Ez engem is érdekel, ilyet még nem halottam...a szüléstől tört el???????
2013. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen lehetseges hogy a masodik szulesnel is eltorod ujra, es azt hogy ki lehet e vedi- sajnos nem.

En meg csak egyszer szultem, de sajnos szulesem elott jo par evvel balesetben letortem, de szuleskor ujra elortem. Orvosom csak azt mondta hogy majd magatol osszeforr. Ha nagyon rosszul torik akkor vegso esetben lehet akar muteti beavatkozas is, de azt a gerinc miatt nem igazan vegzik el. Nekem fiziko terapiat es fajdalomcsillapitot ajanlott az orvosom. De egy ido utan magatol elmulik a fajdalom. Van hogy visszajon, de mar eleg ritkan.

2013. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ki lett műtve, annyira letört. A legvégén már derékszögben állt. Mikor mentem a fizikoterápiára miatta, a busz belement egy gödörbe és dobott egyet, ott tört le ismét.

Ezt azért írom le, hogy ha már törve volt, akkor nem lesz a régi és várható ismét.

2013. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Norkybaby, sajnos igen, nekem a szülés közben tört el, bár a doki nem nagyon foglalkozott a témával, "majd összeforr" címszóval, de eléggé elhúzódott, kb.3-4 hónapig sehogy nem volt kényelmes leülni, vagy fekvésből felkelni, mindíg erősen belenyilalt, de talán egy egész év is volt, mire már nem éreztem meg az ülés, mozgás stb. hatásait.

A többieknek köszi a lehangoló választ :-((

Sajnos ettől tartottam, nem hiszem, hogy megúszom az újabb hosszú kínlódást, de most már hamarosan kiderül.

Azért még reménykedem, hátha valaki már kitalált rá valami hasznosat! És megosztja velem a titkot.

2013. jan. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!