Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szüléssel kapcsolatban...

Első szüléssel kapcsolatban lenne pár kérdésem? (hosszú)

Figyelt kérdés

Kinek hanyadik héten indult be, fájásokkal vagy vízelfolyással? Voltak előjelei? Mikor távozott a nyákdugó? Onnantól fogva hogy tudtátok,ezek a fájások már azok, odáig hogy 5 percesek lettek (vagy amig a kórházba indultatok) mennyi idő telt el? Ez melyik napszakban volt? Mit csináltatok,mielött bementetek a kórházba? Mennyi idő alatt lett meg a baba? Súly,cm?

Köszi aki válaszol a sok kérdésre.


2012. nov. 5. 08:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40. hét, fájásokkal indult. A nyákdugóról fogalmam sincs, nem vettem észre. Egy óra múlva lettek 5 percesek a fájások, ekkor indultunk a kórházba (10 percre van). Este volt, olyan 7 óra körül, tusoltam gyorsan a kórház előtt, aztán szép nyugodtan elindultunk. Fél 12-kor meglett a baba, 4200 gr. és 56 cm.
2012. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor neked is szép súlyú babád született. Nekem is 4 kg körülire jósolják, fiú. És belefért az 56-os ruhákba valameddig,vagy egyáltalán nem?
2012. nov. 5. 08:21
 3/18 anonim ***** válasza:
40+6-on indult a szulesem,elozo este lefekudtem aludni,addigra mar feladtam h a babam kijon vmikor,mert mar elotte 2 hettel mindennap kemenyedtem 10-20 percenkent,igy mar nem is biztam benne h ejszaka megindul. Hajnalban derekfajasra keltem,eloszor 40,majd es vegul 3 percenkent besajgott,gyorsan lefurodtem h biztosra tudjam h nem joslo,feloltoztunk es mentunk a korhazba reggel 7-kor. A kocsiban mar azert kezdtem gorcsoket is erezni,de elotte nem. A nyakdugom 1 resze 35+6-on mar elment,de a "teljes" az meg otthon,furdes utan. A korhazban burkot repesztettek kb 9fele, delutan 2kor pedig gatvedelemmel megszuletett a kisbabank 3800 g-al,51 cm-rel.
2012. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szia!én nekem inditották és 14 óra vajúdás után megcsászároztak!nekem 4290grammal ás 53 centivel született a fiam!kevesebbre becsülték azért igen meg is lepődtünk hogy milyen nagy lett!én az 56-os ruhákat abszolult nem tudtam használni pedig egy csomó volt belőlük :(
2012. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56-os ruhákba nem fért bele, sőt, volt olyan 62-es, amibe szintén nem. 4200-as voltam, nekem is fiú. :-)
2012. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Huh pedig nekem is sok 56-om van, elég szépek.

Voltak olyan előjelei, amik a népi hiedelmekben vannak? Leszállt has, ha igen mikor? Foltok az arcon stb..???

Gratula mindenkinek a babához. :)

2012. nov. 5. 08:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem utalt arra, hogy készülőben van valami, kivéve a 3 perces fájásokat. :-)


Az 56-os ruhák talán jók lesznek, ha nem túl hosszú a baba, bár szerintem inkább búcsúzz el tőlük gondolatban. :-)))


Egyébként meg sok boldogságot, könnyű szülést! ;-)

2012. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Azért még reményedem,hogy bele fog férni.:)

Főleg,ha elöbb jön,mint a kiirt nap, amit őszintén remélem, mert nagyon félek,hogy a 4kg-os baba hogyan fog kibújni belőlem,akinek ráadásul a BPD-je és OFD-je is mindig 12-14 nappal nagyobb,mint a többi ilyen korú babának...

Egyszóval: be vagyok tojva. :)

2012. nov. 5. 08:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne parázz! 4-et szültem, a legkisebb 4200-as volt, mind kifért, még csak nem is fájt eszementen. ;-) Ha lehetne, mennék helyetted, nagyon jó élmény volt. ;-)
2012. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

41+3

magzatvíz elfolyt

voltak fájások

nyákdugót passzolom

én már a kórházba feküdtem

hajnali 4kor kezdödött és 9:12 kor meglett lányom császárral

3250gramm 51cm

egy 56os body még jó rá mert sok patentos

2012. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!