Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki akinek a szülés...

Volt valaki akinek a szülés után 5hónappal sem ment még rendesen a szeretkezés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 12:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Lassan 5hónapja szültem,de még mindig nem az igazi a dolog.Nem olyan mint volt.Mért?
2013. jan. 7. 12:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Hüvelyi szülésed volt? Gátmetszés?


Nekem belül is voltak varratok, és kicsit hegesen gyógyultak, még mindig fájdogál.

Síkosító jó barát lett :)


Fáj? Milyen jellegű a fájdalmad és hol fáj? Vagy lelkileg nem oké?

2013. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj a tested rezgéseire, lehet újra meg kell ismerned a tested. gondolj bele, hogy mennyi hormonváltozás zajlott le benned a terhesség, szoptatás miatt.
2013. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen hüvelyi szülésem volt,és a gátmetszést sem úsztam meg.Olyan mintha nagy,vagy vastag lenne már nekem a Férjem "szerszáma",pedig ezzel ezelőtt nem volt problémánk.Mikor próbálkozunk olyan érzés,mintha szét akarna szakadni belül valami.Kedves 2.válaszoló,hogy érted hogy figyeljem a testem rezgéseit?
2013. jan. 7. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
én 2,5 hónapja szültem és mikor próbálkoztunk nekem olyan volt mintha szűz lennék és nekem is mintha nagy lenne a férjemnek..pedig nekem csak elsőfokú repedésem lett, picit öltötték. akkor ez miért lehet?
2013. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem, és nekem sem megy rendesen. A férjem szerint "nincs akadály", de én mégis úgy érzem, mintha valami szűk gyűrű nem engedné be teljesen... Kb. félig megy be, de már akkor is azt érzem, hogy szétszakadok, egyáltalán nem élvezem, fáj.:(
2013. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt. Ne aggódj, minden olyan lesz mint előtte, de ehhez idő kell. Egyre jobb lesz minden egyes alkalommal.

Mi most várjuk a 2. babát és valószínű megint ez lesz.

2013. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Neked is hegesen gyógyultak a belső sebek. Próbáljátok ki síkosítóval (nálam nincs gond a belemelegedéssel, mégis mintha késsel szabdalnák a hüvelyem :()


Azt hiszem az első voltam.

2013. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!