Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességkor, szüléskor,...

Terhességkor, szüléskor, szülés után stb. milyen támogatást kapunk? Pénzebli/természetbeni egyaránt érdekel. Mennyibe kerül egy baba egy hónapban?

Figyelt kérdés

nem az állami pénzre szülök (még nem is várok babát), csak érdeklődök)


nem vagyok se zsugori se semmi, csak próbálok infókat gyűjteni, mire lehet számítani.


2013. jan. 11. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
elsősorban attól függ, hogy mennyi munkaviszonyod van szlés után és a szülés pillanatában van-e munkaviszonyod
2013. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkaviszony függő, hány éve van bejelentett munkád?
2013. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

még nincs, tanulok, de mindenképp meg lesz a 2 évben 365 napom, csak úgy vállalunk!

a gyed-et tudom, hogy kapom, de ezen kívül mik lesznek még, milyen összegben?

2013. jan. 11. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyed ellőtte tgyás ami a fizetésed 70%-a, családi ez 12000Ft, plusz adókedvezmény 10000Ft. Ja és szüléskor egyszeri anyasági 65000Ft.



"természetbeni egyaránt érdekel"

Ez alatt mit értesz?

2013. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy nem tudom :)


dolgoztam a ROSSMANNban ott mondjuk valami MILUPA-s csomagokat kaptak, de hogy hogy, meg miért, azt nem tudom. Erre gondolok, hogy esetleg kórházban, vagy valahol van-e ilyen?

2013. jan. 11. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja vannak ilyen termék bemutatós dolgok. Az kb. semmit nem jelent azzal nem érdemes számolni. A tápszert 6. hónapos korig felírja az orvos akkor a patikában féláron lehet megvásárolni.

Más ilyen nincs.

2013. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha 365 öt dolgozol le akkor a GYEDet is addig kapod,arra készülj fel.
2013. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ezt nem tudtam, köszi.


mondjuk még mindenképp akarunk 3 évet várni, addigra az tuti meglesz, amivel kitölthetem a 2éves gyedet :)

2013. jan. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!