Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van most a Baba bónusz...

Mi van most a Baba bónusz kezdő csomagban? És a Felicitas csomagban, amit szülés után kapunk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Felicitas csomag: 1nagy Johnsons... fürdető és sampon egyben, 1pelenka, 1 3db-os orrcsepp, 1kis Sudocrem, 1kis Johnsons-os popsikrém, és 1 csomag tea, amiben van tejserkentő, és csecsemő tea hasfájásra.

Asszem ennyi van benne, de lehet h kihagytam vmit

2009. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A védőnénid biztosan megtudja mondani.
2009. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. A védőnénimet ennél azért komolyabb kérdésekkel szoktam nyaggatni. De pár hét múlva úgyis megtudom, mert 38hetes vagyok. Csak már olyan jó erről ábrándozni, mert ha a csomag a kezemben lesz, akkor az azt jelenti, hogy ott fog szuszogni mellettem a kis manóm is.

Azért ha valaki tud a Baba bónuszról az is érdekel!Úgy emlékszem 2,5 éve (az első babámnál), hogy abban is voltak termékminták és kuponok is.

2009. dec. 20. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Féléve a Baba Bónusz csomagban a szórólapokon kívül egy Johnson's fürdető minta volt.
2009. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most nekem egy bónusz kupon és egy J.popsikrém volt.
2009. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Az első válaszoló vagyok. Még az eszembe jutott,hogy van még a csomagban 1 Gabi-s babaolaj,meg sok-sok újság. Van benne egy kis könyv,amiben vannak kitölthető szelvények,amiket ha beadsz bizonyos helyre,akkor kapsz még termékmintákat,majdnem ugyanezeket.

Amúgy gratulálok a babádhoz,előre is!!

Jah meg nekem a kórházban majdnem alfelejtették ideadni a csomagot,ha a párom nem kérdez rá,akkor anélkül jöttünk volna haza.

2009. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk(Szeged) a felicitasz csomag mellett még járt a Bonita csomag is.
2010. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!