Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mással is előfordult szülés...

Mással is előfordult szülés közben?

Figyelt kérdés
Elég cikinek érzem így utólag, de mással is előfordult, hogy szülés közben a beöntés ellenére is távozott széklet? Én annyira szégyelltem magam...
2013. jan. 13. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok egy amerikai forumon rakerestem vicces szulos sztorikra, es persze egy csomo ezzel a temaval kapcsolatos:D Volt pl egy csaj aki nem kapott beontest (ott nem rutin), de elotte hasmenese volt, kitolas kozben pedig lespriccelte kakaval a dokit. Azt mondta rohadt kellemetlenul erezte magat, de mindenki rohogott ugyhogy nem gaz. En majd csak aprilisban fogok szulni, szoval tapasztalatom sajnos nincs, de az tuti hogy lattak mar mindenfelet es mindennel tizszer olyanabbat is, ugyhogy nyugodj meg:)

Baratnom keson ment be a korhazba, nem volt ido beontesre, elmondasa alapjan "szarkupac tetejen szult" :D de senki nem csinalt belole ugyet. Emiatt ne aggodj:)

2013. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te cikinek is éreznéd, ott mindennapos dolog. Tök normális, hogy ahogy a baba érkezik, és közben nyomsz is, kipréselődik minden egyéb.

Engem rendesen kipucolt a beöntés, de anyukám úgy szülte az öcsémet, hogy nem kapott, és jött is minden. Egy kolléganőm pedig sugárban pisilte le a szülésznőt.

Senki nem fog emiatt csúnyán nézni Rád, vagy felemlegetni, ez ezzel jár.

2013. jan. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakrabban megesik, mint gondolnád. Már senki nem emlékszik rá, rajtad kívül! A doki és nővérek életében ez egy apróság volt. Mentek tovább... lépj tovább te is!
2013. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok.
2013. jan. 14. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen nálam is volt ilyen, én nem győztem bocsánatot kérni :) erre az orvos : ne aggódjon anyuka, semmi gond, ne kérjen bocsánatot. :)

másodjára is bekakiltam :) akkor is bocsánatot kértem, de felesleges volt mert ők nap mint nap ezzel szembesülnek, nem olyan nagy probléma ez :) bár én is annak hittem :)

2013. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első szülésemnél minimum 5x cseréltek alattam lepedőt, annyiszor sikerült. Szerintem főleg azért mert nagyon székrekedéses voltam végig a terhesség alatt ill. a kitolás is sokáig tartott+még rosszul is nyomtam, így kijött minden, csak a kisfiam nem akart. Férjem csak kakamatyinak hívott utána.:-)

Második szülés előtt kértem beöntést, de sajna rajtam az sem segített.Mikor éreztem, hogy jön a baba kiáltottam egy óriási nyomnok kell-et, és beterítettem az ágyat.:-) Ciki, de ez van, utána 3.nyomásra megszületett a kislányom.

Szóval velem is előfordult párszor!:-)

2013. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. Nekem is mindig problémáim voltak a nagydologgal, érdekes módon a terhesség alatt rendeződött, de inkább olyan hasmenésszerű lett. Nos a beöntés nálam sem segített sokat, mint az kiderült. De akkor megnyugodtam, hogy ez nem annyira ritka dolog ebben a helyzetben.
2013. jan. 14. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, itt nem szokás a beöntés. A mai napig nem tudom, hogy sikerült-e összehoznom valamit :D megkérdezni meg szégyelltem vna, meg hát azért nem illik ilyet kérdezni, de sztem igen, mert mintha éreztem vna h máshonnan is jön:D De komolyan nem vagyok benne biztos, mert annyira pörögtek az események, h hogyha volt is ilyen, a szülésznő v vki gyorsan eltakaríthatta, ugyanis semmi nyoma nem volt.
2013. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem mindkétszer sikerült beöntés ellenére is. Ott még csak cikinek se éreztem és tényleg szerintem is gyakoribb mint hinnéd, csak azért lehet ezt a szülés után nem nagyon mesélik el az anyukák sem, hogy igen volt ilyen is. Én sem mondtam el még a férjemnek se:)) ( nem volt bent)
2013. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!