Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Olawuyi Sámuel?

Dr. Olawuyi Sámuel?

Figyelt kérdés
Márciusban jön a pici, és csütörtökön megyek hozzá a magánrendelésére, őt szeretnénk ugyanis felkérni szülésznek. Nem tudtok róla tarifákat mondani? Ki szült már nála? Tényleg a Szent Imre kórházban dolgozik? Milyen szülésznek bizonyult?Kérlek csak az írjon, aki személyes tapasztalattal rendelkezik...tényleg BÁRMI érdekel vele kapcsolatban. Köszönöm:)

2013. jan. 15. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia, én nem nála szültem, de egyszer megvizsgált, amikor 28 hetesen begörcsölt a hasam. Akkor még nem volt fogadott orvosom, rajta is gondolkodtam, hogy felkérem, mert nagyon szimpatikus volt. Segítőkész és kedves orvos. A Szent Imrében dolgozik. Én kicsit nehezen értettem néhány mondatát, volt, hogy háromszor is visszakérdeztem. Végül emiatt nem őt választottam, féltem, hogy szülés közben nem értem meg mit szeretne :) Persze aztán rájöttem, hogy a szülésznőt kell jól értenem.

Magánrendelése hol van? Tudom, hogy Érden az sztk-ban dolgozik. Lehet, hogy a következő babával mennék hozzá, tényleg szimpi volt.

2013. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én nála szültem, met ő volt a fogadott dokim "beugrósa". rendes volt és kedves, nem szólt bele semmibe, hagyta a szülésznőt mindenben kibontakozni...ami egyedül nem volt olyan jó az a varrás (csak elsőfokú repedésem volt, de beöltötte)...kérdeztem azokat akik bent voltak szülésnél és szerintük is kicsit durván csinálta..de igazából ez lényegtelen a sztoriba mert a lényeg rendben zajlott és alapvetően mindenben azt támogatta hogy természetesen szüljek beavatkozások nélkül. így is lett. csak fél óra oxy volt a végén, de csak mert kimerültem, elfáradtam és már elég régóta ment a szülés. de erről is megkérdeztek, én dönthettem benne.
2013. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bocsi,kedves kérdező,de ez engem is érdekelne:)Én júniusra vagyok kiírva és nagyon dicsérte több ismerős anyuka,de nem voltam még nála.

Hol van magánrendelése?

2013. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig érkezett válaszokat:)mi igazából császárra készülünk.

mi holnap megyünk hozzá, szívesen megadom a címet:


Bp. XI. ker. Fehérvári út 56. A épület 2.em.9.ajtó

2013. jan. 16. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem miért lesz császárod?rosszul fekszik a babó?
2013. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát annyi h a magyart eléggé töri :) az aszisztens majd fordít...én sztk-ból ismerem nekem annyira nem szimpi
2013. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dragonlady válasza:

Nekem az első babámnál a 24. héten úgy megvizsgált, hogy begörcsöltem, véreztem, elindult a tejem. Ezért döntöttem úgy, hogy inkább nem járok hozzá, elmentem az I.számú női klinikára. Akkor a tarifája 100 volt. Most a második babámmal már egyenesen kerülöm őt!

Remélem Neked jó tapasztalatod lesz!


36 hkm

2013. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100 e ft a tarifája,akkor nekünk szerintem ki is esett...
2013. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az sztk-ban nagyon nagy a hajtás...mókuskerék. Bemegy valaki, gyorsan megvizsgálja, ha kell, beutalót ad, és pár perc alatt letud mindenkit. És emiatt sajnos tényleg elvész az orvos-kismama kapcsolat, ezért szerettem volna a magánrendelésén leülni vele hármasban Apával, tudjátok....:) de sajnos ez a legtöbb orvosra így igaz. Ha nem is beszélünk sokat az sztk-s rendelésen, és néha kicsit mufurcnak is tűnik....abban mindig 100%-ig biztos vagyok, hogy alaposan megvizsgál, jó orvosnak tartom, de azért érdekelt mások véleménye is....továbbra is várom őket:)
2013. jan. 16. 21:43
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudjátok,hogy császárt is vállal-e?
2013. jan. 17. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!