Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudja esetleg valaki, hogy...

Tudja esetleg valaki, hogy Dr. Olawuyi Sámuelnek hol van magánrendelése, vagy egyáltalán bármit tud róla valaki?

Figyelt kérdés
Sámuelhez járok az érdi SZTK-ba, és sehol nem találtam a doktor úrról friss dolgokat a neten, pedig nagyon érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban. Mindenkinek köszönöm, akinek van ideje és kedve válaszolni :)
2012. márc. 13. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy babát várok, ezért érdekel annyira :)
2012. márc. 13. 13:35
 2/4 anonim válasza:
én is jártam hozzá.alapos precíz ember,és szerintem jó kezekbe lennél a babával együtt.de én nem tudok arról,hogy lenne magánrendelése.Mondjuk én a MÁV kórházba jártam utána dokihoz és ott is szültem.A Kisfalvi Istvánhoz.Azóta neki van magánrendelője és ő szerintem a világon a legjobb doki.ha érdekel megadom címét.De a Samu is jó doki szerintem.
2012. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen! Nekem eddig Samu nagyon szimpatikus, kicsit ugyan harapófogós, de alaposnak tűnik. Szeretnék nála maradni, már csak azért is, mert helyben van, csak nem tudom, milyen árai vannak. Nagyon régi hozzászólásokat találtam róla, és azok nem túl jók, nekem meg lassan muszáj döntenem, ha váltani akarok. De ezzel megnyugtattál! Első babás és első orvosos vagyok, kissé izgulok :) Még egyszer köszönöm !
2012. márc. 14. 15:53
 4/4 anonim válasza:
igazán nincs mit,és boldog babavárást.
2012. márc. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!