Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen a Diószeghy Sámuel...

Milyen a Diószeghy Sámuel utca? Rossz környék?

Figyelt kérdés
Most fogok Budapestre költözni, és ott találtam olcsón egy kiadó lakást, új építésű házban. Nem ismerem a várost, de sokat hallottam hogy a 8. kerület rossz. Tényleg annyira rossz?
2012. dec. 29. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

"ott találtam olcsón egy kiadó lakást, új építésű házban"

Nem véletlenül volt olcsó!


Nem olyan rossz környék az, arrafelé már tombol a multi-kulti, bár leginkább cigányok és kínaiak formájában!

Az mond valamit, hogy fényes nappal a Korányi-Diószeghy sarkán állt keresztben egy cigó merdzsó, és a nyitott ajtajain áradt ezerrel a zene, miközben a rajkók a járda szélén ülve köpködték a szotyihéjat? Mindezt kb. 30m-nyire a rendőrségtől!

2012. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha ez a helyzet, inkább hagyom és keresek máshol.
2012. dec. 29. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a "nyóckerben" is jó környékek és lakások, de inkább a IX. kerületet ajánlom, Nagyvárad tér környékét, laktam ott én is. Szuper kis lakás volt.
2013. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!