Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire figyelnek a kismamára...

Mennyire figyelnek a kismamára, mennyire kedvesek a nyíregyházi szülészeti osztályon?

Figyelt kérdés
Annyira megoszlanak a vélemények, és hát nem éppen pozitív irányba megy a mérleg.Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire figyelnek a kismamára, és mennyire "kedvesek" az emberrel. Jó tudom pénz beszél, de kiváncsi lennék a tapasztalatokra is. Előre is köszönöm.
2008. jún. 2. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is nyiregyi vagyok! Már azzal beérném,ha esetleg majd szülésnél nem állna körbe 5 tanuló,mint eddig néhány vizsgálatnál!Vagy esetleg megkérdeznék nem-e gond,hogy rajtam nézelődnek,egy nőgyógyászati vizsgálat így is elég kellemetlen,főleg,hogy nagyon szégyenlős vagyok sajna!

Szerintem orvosa válogatja!

12 hetes kismama

2008. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 éve szültem, akkor a szüléssel nem volt gond, ott minden rendben volt, Dr adorjánnál szültem, viszont mikor bekerültem szobára (babás), és hozták a babát, a kedves nővérke semmit sem segített, azt mondta, majd a következő nővér jön és segít, aki pesze nem jött. Így a szoptatás, és a köldöklekezelést is saját magamnak kellett megoldanom, első gyerekkel érdekes volt, de megoldottam. Ráadásul az sem tetszett a nővéreknek, amikor jöttek látogatni, és olyankor ők kivihetik megmutatni a babát a családnak, és megkérni őket nagyon kellemetlen volt, mert huzgálták a szájukat, de tudod mit? kit érkekelnek, ez a dolguk ezért kapják a fizetésüket, és én egy fillért sem adtam nekik, és most sem adnék.

2008. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!