Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti nem képzelődtetek szülés...

Ti nem képzelődtetek szülés közben?

Figyelt kérdés
Van aki gázt kapott érzéstelenítésnek szülés közben és képzelődött tőle? Én nagyon durva dolgokat éltem meg közben a képzeletemben és kimondhatatlanul fájt viszont amugy nagyon hamar megvolt. 4 óra hosszáig tartott megindítás után (aztmondta az orvosom,hogy első szülésnek nem rossz) és minden rendben volt de én teljesen mást tapasztaltam,mint a valóság. Ti nem voltatok így?

2013. jan. 16. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát engem csak egyszer engedett hogy beleszívjak, arra emlékszem hogy elkapott a röhögőgörcs:)))) Utána a piszok doki nem engedte, pedig úgy akartam :))))
2013. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem hánytam tőle úgyh én inkább nem kértem.:))
2013. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdező te mit tapasztaltál?
2013. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tiszta hülyeségeket. Hallottam ahogy megállt a szív verésem meg hogy meghalt a gyerek és engem meg ujra élesztettek többször, meg ilyenek...hogy ébresztgetnek és mondják,hogy szóljatok a Gábornak(a párom)meg ilyesmik. pedig semmi komplikáció nem volt és még olyan videót vagy filmet se néztem előtte.
2013. jan. 16. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer pl. azt éreztem,hogy meghaltam és újra akarnak éleszteni de nem megy és hallottam hogy mennek szolni a páromnak. akkor azt mondtam magamban,hogy meghaltam és a pokolban vagyok és ez lesz a büntetésem,az örökös újraélesztés... de nem, utána jött a még erősebb fájdalom :)...
2013. jan. 16. 21:06
 6/7 A kérdező kommentje:
ez azért durva,nem?
2013. jan. 16. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fura volt, ollyan mintha kivülrőll láttam volna magam. két perces fájások közt "bealudtam" és álmodtam. sok mindenre nem emlékeztem szülés után mesélte a párom hogy a vége felé császárért könyörögtem :)
2013. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!