Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gatvarrasnal a varrat kiszedes...

Gatvarrasnal a varrat kiszedese mennyire faj? Nekem eleve annyira faj a varrt seb, hogy jarni is alig birok, ugy erzem kipotyognak a belso szerveim.

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia. Elsőnél szedték a varrataimat, nem volt vészes, viszont én is alig tudtam menni.

Másodiknál már olyan varratom volt, ami felszivódó.

2013. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak kellemetlen nem fájt a varratszedés 3 öltés volt.
2013. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem fájt. Egy picit éreztem csak.
2013. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok varratom volt, kínlódtam is vele, nagyon kellemetlen volt. Viszont nem tudom, hogy mások hogy varrnak, de az én dokim a varratszedésnél levágta a fonál két végét, és megrántotta, kijött az egész egyben, szóval kb egy másodperc kellemetlenség volt. Viszont utána megkönnyebbülés volt leülni, megváltás volt a varrat nélküli élet, persze utána még hetekig érzékeny volt a terület...
2013. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én terhességem alatt egész végig a gátmetszés, varrás és varratszedés miatt paráztam. Van jó fájdalomtűrőképességem, de ettől nagyon féltem. Szerencsére nem fájt egyik sem. A varratszedés alatt beszélgettem az orvossal, vártam mikor fog fájni, mire szólt, hogy készen vagyunk. Hát én majdnem megöleltem örömben. :) Kívánom, hogy neked is hasonló legyen. :)
2013. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A varratszedés nekem csak kellemetlen volt, utána megkönnyebbültem. Bár vissza kellett mennem 3 nap múlva, mert egy darab bent maradt és bökött :)
2013. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem fájt.Egy öltés volt,a többi felszívódó.Egy nyisszantás volt a varrat szedés.
2013. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A külső varratom kicsit begyulladt, így a cérna belevágott a húsomba. Az utolsó kórházi napon már feküdni sem tudtam, annyira fájt. Komolyan mondom, majdnem sírtam a boldogságtól, amikor a dokim végre kiszedte. Nem fájt, kicsit kellemetlen volt. De utána majdnem szaladtam a folyosón, annyira megkönnyebbültem.
2013. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Nekem hál istennek nem fájt a gátseb és a varrás,és felszívódó varratot kaptam, így nem is kellett mennem szedésre. Itthon egyszer mertem megnézni a sebet és a varratot.... :)

2013. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülés utáni gátmetszés varratkiszedése volt a legfájdalmasabb, amit életemben éreztem. A doki utólag azt mondta, ha tudta volna, hogy ez nekem így fog fájni, lefújta volna lidokain spay-el elötte. Hát köszi... Egy másik orvos azt mondta, hogy azért fájt ennyire, mert korábban szedték ki, mint kellett volt, nem volt még teljesen begyógyulva, így egy friss, érzékeny sebből rángatta ki. Különben felszívódo varratom volt, de ennek ellenére kiszedte, nem tudom, miért. Nekem tényleg borzasztóan fájt, bár 10 másodpercig tartott az egész.
2013. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!