Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár metszés után a varrat...

Császár metszés után a varrat szedés nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Főként ha lenne székesfehérvári,aki átesett mostanában rajta,írhatna nekem,h mire számítsak.Kissé félek tőle.
2012. máj. 29. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Bár nem vagyok székesfehérvári, de azért leírom:

császár után a varratszedés nekem meg sem kottyant. Pikk-pakk készen volt vele a doki. Az előtte lévő napok, a felállás, a mozgás, a gyógyszerek jobban megviseltek, mint egy kis varratszedés.

2012. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
nekem először megritkították, utána pár nappal szedték ki. Hát mit ne mondjak, éreztem, de nem volt nagy fájdalom. Próbálj meg másra figyelni vagy beszélgetni közben az orvossal.
2012. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha felszívódóval varrtak, akkor csak elcsípi a két végét, és annyi. Eggyáltalán nem fáj. Nekem éppen ma egy éve. :-)
2012. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ilyen gombos varrassal volt,amit 1 hettel csaszar utan kihuzott a doki. Erezni ereztem,de nem fajt,pedig nekem meg is akadt.

Kb annyi volt mint egy vervetel! Ne izgulj,csaszar utan ez a legkevesebb!

2012. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Én meg sem éreztem. 1 héttel császár után szedték ki, picit csikizett, és ennyi.
2012. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, pedig kapcsom is volt. Azt gőzöm sincs, hogy mivel szedte ki a doki, mert közben beszélgettünk a csodás kórházi fürdőszobákról :-)
2012. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok fehérvári de leírom: ne aggódj, nem fáj. Picit kellemetlen de ennyi!
2012. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Fehérváron császároztak.Én is rettegtem,de komolyan,de az égvilágon semmit nem éreztem belőle.Én azt hittem hogy különálló varratok vannak,de nem,hanem ilyen pelenkaöltéssel csinálják.Elvágta középen,és kétoldalról kihúzta "secperc" alatt.Szóval ne félj! :)

Kalamász doktornő volt a dokim.

Üdv!

2012. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Így bátrabban megyek ma délután.
2012. máj. 30. 07:23
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Kibírható :) a lábraállás császár után sokkal rosszabb volt!
2012. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!