Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lenne egy elég fura kérdésem....

Lenne egy elég fura kérdésem. Mikor vajúdtatok akkor forgolodot és rúgdosot a baba vagy nyugton hagyott titeket, hogy öszpontosítani tudjatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor én vajódtam akkor nem mozgolódott a baba,mivel olyankor már be van helyezkedve a szülőcsatornába már neki sincs energiája,ugyanúgy szenved mint te.
2013. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első baba nem mocorgott, a második aktív volt a legvégéig:)
2013. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mozgott egyik se közben, meg is kérdeztem nincs e baj, de a szívhangjuk jó volt, gondolom ilyenkor már nem tudnak mozogni.
2013. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs annyira fájt. A végére nem is emlékszek a férjem mondta mi volt.
2013. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már látszott a buksija, de a lábával még rugdosott bennem . És az utolsó napokban sem csendesedett a hancúrozás odabent.
2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem rá. És még ezen nem is gondolkoztam! :D Bár nekem meg indították, mert elszámoltak....
2013. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon mocorgott. Viszont csuklott, ami elég kellemetlen volt.
2013. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem mocorgott,egyet rúgott és szintén csuklott :)
2013. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anyács ***** válasza:
A kislányom majdnem kirúgta a bordáimat! Néha rosszabb volt, mint maga a szülés
2013. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom annyira mocorgott hogy a szülőszobán mikor rajtam volt az nst gép nem tudta a gép regisztrálni annyira aktiv volt.a szülésznőm mondtanis hogy beszélgessek el vele vagy valami mert ez igy nem pálya :)
2013. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!