Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van, ha a szülés előtt...

Mi van, ha a szülés előtt adjuk oda a pénzt a dokinak? Most hallottam, hogy általában akkor állítólag máshogy bánnak az emberrel... De nehogy már ezen múljon. Én sehol sem szeretek előre fizetni. És hülyeségnek is tartom.

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem adnám oda.gondolj bele ha már meg kapta minek torje magát.én tuti ha meglesz akkor adom oda.addig meg dolgozon meg a pénzért.a hálámért:D
2008. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is szülés után add oda a pénz , így el tudod dönteni,hogy mennyit érdemel.

Szerintem a legtöbb doki már tisztában van vele,hogy a pénzt hogyha egyáltalán kapnak varrat szedéskor vagy legkésőbb kontrolon adják oda.

Én előre adtam,de nekem programozott császárom volt illetve nem volt varratszedés. (ez azonban más dolog.)

2008. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ügyeletes orvosnál szültem, ketten voltak ügyeletben és az egyik mit ne mondjak nem nyerte meg a tetszésem a stílusával. Meg is fogadtam, hogyha ő vezeti le a szülést köszönöm szépenen kívül mást nem kap. Szerencsémre a másik doki jött és elötte le a kalappal! Előre nem szabad pénzt adni!!!!!!!!!!
2008. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szülés után adtam oda, mondjuk nekem fogadott orvosom volt. Ő előre közölte, hogy mennyit szokott kapni egy szülésért, ha akratam elfogadtam, ha akratam nem. Tiszta sor! Egyébként így is - hogy tudta fog kapni -nagyon meg voltam elégedve vele. Amikor elöször jött megnézni, hogy milyen a gátsebem, akkor adtam oda neki.
2008. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én varratszedés előtt adtam oda neki, ez tűnt a legideálisabb időpontnak.
2008. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én varratszedés után adtam neki oda. előtte semmiképpen ne adj neki. mi van ha nem tud menni szülésre??? akkor a pénz is úszik. várj míg megszülsz. szerintem.
2008. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!