Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, h sok mikor megszüli a...

Igaz, h sok mikor megszüli a gyerekét egy nő a sexuális intezitása gyakran nagyot zuhan?

Figyelt kérdés
Pár embertől már hallottam ezt. Konkrétan olyan nőktől akarok választ kapni, akik már szültek.

2013. jan. 22. 01:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, h elrontottam a mondat elejét, de már igencsak fáradt vagyok.
2013. jan. 22. 01:42
 2/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te férfi vagy vagy nő?
2013. jan. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nálam így volt, főleg a szoptatás alatt.
2013. jan. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez változó, mindenkinél más, de az biztos, hogy szülés után első, második, harmadik....a gyerek. Sokszor nem azzal van baj szülés után, hogy nem kívánja a nő a szexet, hanem azzal, hogy egyszerűen nem jut rá idő. Legalábbis mi most a 2. gyerek után így vagyunk vele. Sokszor inkább az alvást választom egy gyors menet helyett - pedig gyakran a falat kaparom, annyira hiányzik egy gyengéd érintés, egy jó kis összebújás. De most mások a preferenciák és ezt szerencsére a Férjem is így gondolja. 2 éves és 3 hónapos a két gyerkőc.
2013. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hello én 6 éve szültem, a szülés után 1 évig egyáltalán nem volt kedvem a szexhez , de ahogy az előző válaszoló is írta a baba lefárasztott utána már nem volt erőm a szexhez inkább alvást választottam . De pl hétvégén amikor besegített a párom a babáknál akkor se volt nagyon kedvem a szexhez szóval igaz . Viszont 1 év után nekem teljesen vissza jött , utána a párom lustult el :D Szülés elött napi 3 szex is volt , szülés után 1 évre rá örültem ha heti 2 . 26 év lány
2013. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én cáfolom. Szülés után, míg nem áll helyre a rend odalent, és kicsit nem piheni ki magát az ember, addig persze nem igazán jut eszébe a szex. De azután én spéci még jobban ráindultam a témára, mint korábban. Szerintem ebben annak is része lehetett, hogy szerettem volna ugyanazt a bensőséges kapcsolatot ugyanúgy átélni a férjemmel, mint a baba előtt, és abban a szexnek nagy szerepe van.
2013. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt egy ideig, főleg amég nagyon fáradt és kialvatlan voltam, de ezt teljesen természetesnek vette a párom, ebből sosem volt probléma, türelmes volt. Viszont miután többet tudtam pihenni és teljesen visszaálltak a hormonjaim, nagyon megjött a kedvem és olyan érzés mint amikor összejöttünk, izgalmasabb mint korábban volt, a férjem szerint is, érdemes megvárni amég az ember kívánja a dolgot, mert akkor az igazi. Persze nem mindegy, hogy kinek milyen megértő a párja.
2013. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Az első időszakban (szoptatás alatt főleg) a hormonok miatt, na és erre jön a fáradtság. Én terhesség előtt meglehetősen aktív szexuális életet éltem, de mikor megszültem, a hideg kirázott, ha rá gondoltam is, arról nem beszélve, hogy még hónapokkal utána is nagyon fájt az együttlét.Ezen kívül frusztrált, h nagyon meghíztam. Kb. 1-1,5 év kellett, mire minden a helyére került. Megijedtem akkoriban nagyon, hogy majd "úgy maradok", de szerencsére nem.
2013. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...ja és még nem lettem terhes, hülyeségnek gondoltam ezt az egészet, úgy gondoltam, h aki szeret szexelni, az utána is szeretni fog...hát nem, ez akkor épp nem döntés vagy kedv kérdése.
2013. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál terhes akkor nem tudod milyen , akkor minek írsz ?
2013. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!