Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a baross utcai szülészet?

Milyen a baross utcai szülészet?

Figyelt kérdés

A baba 0-24-ben velem lehet?

Hány ágyas szobák vannak?

Tápszerezik a babákat?

Cukros vizet adnak?

Apuka bent lehet a szülésnél és a vajúdásnál?

Látogatók bejöhetnek a szobába?

Van minden szobához fürdő+wc?


2013. jan. 23. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első babám ott született. Jó volt. Apa ott lehet végig. Még a császárnál is. Ott is volt.A bab 24 órában mellettem volt, 3 ágyas szobában voltunk. Ha kéred, kaphatsz tápszert. Cukros vizet adnak, de nem vagy köteles oda adni neki. Akkor a csecsemős nővérek nem voltak a szívem csücskei. Hála Istennek, nem jöhettek be a látogatók. Biztos kiakadtam volna, ha én próbálkozok a szoptatással másnak a családja meg ott korzózik. Pláne, hogy első baba volt, nehezen ment a szoptatás... Tiszta sebes volt a cicim, stb... 2 szobához volt egy fürdő. wc középen.Összességben nem volt rossz. Nekem fontos szempont, hogy ne jöhessenek be a látogatók. És szerintem ott jók az orvosok is.
2013. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nittababy ***** válasza:
Igen a baba veled lehet.Ha nem császároznak mert ha igen akkor nem lehet veled.4ágyas szobák vannak.Hát ha nagyon könyörögsz akkor igen tápszerezik.de nekem is könyörögni kellet lesz..ták hogy nincs tejem.Igen cukros vízet azt adnak neki.Igen apa végig veled lehet.Nem látogatok nem mehetnek be a szobára.És ez valahol érthető is hisz nem csak te vagy ott egyedül.két szoba közt van fürdő meg WC mint két szobából egy ajtó amit be lehet zárni és az a legjobb az egészben mikor neked menned kell és másik szoba bezárta és elfelejtette kinyitni.És mehetsz könyörögni nekik hogy nyissák ki.
2013. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A baba 0-24 veled lehet(ez egyfelől nagyon jó,másrészt volt,hogy vizsgálatra kellett mennem,és a csecsemősöknek alig tudtam 15 percre leadni a babát,sajnos se nem segítőkészek,se nem szimpatikusak..)

4 ágyas szobák vannak,2 szobához tartozik egy fürdő,wc.

Nekem az egész kórházban ez volt az egyik legfőbb,ami nem tetszett,hiányzott a wc ülőke,egy éjjel nem folyt melegvíz,a zuhanyrózsa is folyamatosan leesett,összességében nagyon higiéniátlan volt(persze wc papírról stb ne is álmodj).Apuka bent lehet,cukros vizet adnak a babának,ha igénylitek.

Az akkori orvosom miatt nem bántam meg,hogy ott szültem,minden más miatt igen(beleértve az ügyeletes orvosokat,a csecsemősöket,a kórtermet stb..).

De a másodikkal egészen biztos nem megyek vissza..

2013. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én az elsőt az Istvánban szültem, ügyeletesnél. Szeretném a másodikat is így, de ma megijesztett a doki, hogy már nem így mennek a dolgok. Azért szerintem megpróbáljuk az Istvánt, de ha elküldenek, akkor legalább legyek felkészülve az állapotokra.


A közös fürdő nem túl szimpi, hiszen azért 8 nőnek 1 fürdő... Cukros vizet és tápszert most sem szeretnék adni a babámnak. A 0-24nek meg örülök nagyon!


Várom a további tapasztalatokat!

2013. jan. 23. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Marha jó hogy kiviszik a csecsemőket a hideg folyosóra.. Hallottam hogy egy csecsemőt hazavittek onnan és rá 3 napra meghalt tüdőgyulladásban.. Bocs hogy így reagálok de engem sokkolt mikor mesélték nekem és én tuti nem szülnék ott. Szerintem a kórház is sokat számit nemcsak az orvosok..
2013. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ha elküldenek az Istvánból, akkor nem tehetek mást, mivel oda tartozom. De igyekszem majd olyan állapotban bemenni, hogy ne küldhessenek el :)
2013. márc. 14. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!