Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Influenzajárvány idején a...

Influenzajárvány idején a budapesti Honvédkórházban (MÁV) apuka nem lehet jelen a szülőszobán?

Figyelt kérdés
Most fogok szülni és nem szeretném, ha egyedül kéne lennem. :(

2013. jan. 15. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hátha karantént rendelnek el, akkor még szülés után sem nézheti. Azért ennyire nincs még vírusveszély.
2013. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én egy másik kórházban szültem a H1N1 mizéria kellős közepén, mindenhol zárlat volt, mégis bent lehetett az apuka, a doki és a szülésznő becsempészte
2013. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mintha szülés után a Honvédban be lehetne jönni a babákhoz, csak a folyosóról szabad nézni őket.


Konkrétan erről a kórházról van valakinek információja? A régi MÁV, az Állatkerttel szemben.

2013. jan. 15. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a kórházba sem mehet be senki, magán az épületen belülre nem mehet látogató úgy értettem.
2013. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, már értem, hogy gondoltad. :)


Azért remélem, hogy nem nekem kell egyedül cipelnem a cuccaimat a szülőszobára...

2013. jan. 15. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Apuka legyen határozott, és menjen be a mentőbejárón, ha másképp nem megy. Én a járvány közepén szültem, karantén volt, így tudott csak bejönni. Nekem császár volt, oda bejöhetett, de hamar elzavarták, az tény. A cuccokat segített elrendezni azért. A család nem jöhetett be 3 napig, csak a férjem - a már említett - mentőbejárón.
2013. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy szültél e már.Én 2 hete voltam szülés felkészítőn a MÁv-ba(most már honvéd az állatkertnél:))és ott mondta a doki aki az előadást tartotta,hogy karantén esetén egy kivétel van akit beengednek a kórházba a szülő nőt kísérő apukát.Rá adnak köpenyt maszkot és ott lehet.
2013. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Egyébként már 17-én megszületett a kislányom, a férjem is jele volt. :)

2013. jan. 25. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Óriási gratula:)))Sok boldogságot!!!!:))))
2013. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!