Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Rose/Maternity/Telki/Róber...

Dr. Rose/Maternity/Telki/Róbert Klinika-szülés/terhesgondozás milyen?

Figyelt kérdés

Tényleg minden információ érdekelne,akár jó akár rossz a fenti szülészetekről.Orvosok,szülésznők,hozzáállás..

Nemrég tudtuk meg,hogy babát várunk.


Köszönöm,annak,aki ír


2013. jan. 23. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos naprakész tapasztalataim nincsenek, csak azt tudom elmesélni, mi mi alapján döntöttünk (még csak tervezzük a szülést mi is). A Dr. Rose -ban egyetlen szülészorvos van, úgy éreztem, nem szimpatikus, ezért őt nem választottuk. A Maternity-ről nem hallottam korábban, sokat nem tudok róla mesélni. A Telki kórházról betegektől hallottam rosszakat, hogy az ellátás remek volt (nem csak szülészeten, más osztlyon is), de az utólagosan felmerülő problémákat már rosszul kezelték, ha szövődmény volt, nem volt gyors segítség. Első kézből kapott információk alapján ezért ezt nem választottuk. A Róbert Klinikán szintén voltak ismerősök, plusz dolgozott ott ismerős, csak jókat hallottunk, orvosból is volt választék, szülésznőből is van, plusz apuka is bent lehet velünk végig, ami nekünk fontos szempont volt. SZemélyes dolog, hogy ráadásul nagyon közel is van nekünk, mi ezért döntöttünk a Róbert mellett. Tudom, hogy nem valami sok infó, de gondoltam a semminél több. Könnyű szülést neked! :) és sok boldogságot a picivel!
2013. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A maternity klinikára jártam terhesgondozásra és ott is hoztam világra a fiamat. Rosszat nem tudok mondani.
2013. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ki volt az orvosod?Kicsit mesélnél a kórházról

Szimpatikus lenne,de nekem olyan ridegnek-hidegnek tűnik..

2013. febr. 5. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Telkiben szültem, oda is jártam végig terhesgondozásra, minden szuper volt, nagyon elégedettek voltunk, mindenki nagyon segítőkész, kedves és profi volt végig.
2013. febr. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Telkibe jartam, szultem es most is oda jarok. Szulesen kivul mas beavatkozasaim is voltak, mindig nagyon profik es gyorsan reagalnak mindenre, ha kell, en nem tapasztaltam azt, amit az egyik valaszolo ismerosei. Ugyhogy nem tudok a Telkirol rosszat irni.

A Robertbe regebben tobbszor megfordultam es nekem nem jott be. Olyan, mint egy allami korhaz, csak fizetni kell erte.

A Maternityrol jokat hallottam, de vegul a Telki mellett dontottem.

A Roseban is megfordultam es vegul a Telkit valasztottam, egyik oka, hogy csak egy orvost lehetett valasztani. Meg volt meg tobb apro negativum.

2013. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Telki nagyon szinvonalas,jók az orovsok,növérek!Róbert az teljesen olyan,mint a közkórház,csak fizetni kell érte!De tényleg! Rose,meg nagyon sokat romlott,és 1 nögyógyász,azért kevés... Mi is Telki mellett döntöttünk!
2013. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nézd meg mindegyiket, s a megérzéseidre halgass.

Meggyőződésem, hogy az itt megjelent dicséretek, vagy kritikák fele konkurens magán klinikák hozzászólásai, nem kell túl sok jelentőséget tulajdonítani, ne itt érdeklődj.

Telkiben többször jártam különféle vizsgálatokon,mikor még nem létezett más.

Én a Dr. Rose mellett döntöttem, nem bántam meg.Fontos, hogy te dönts és ne halgass az ilyen olyan véleményekre.

2013. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!