Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha csak rajtad múlna császárra...

Ha csak rajtad múlna császárral vagy hüvelyen szülnél?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
A hagyományos hüvelyi úton történő szülést szeretném, aztán majd a babó meg az orvos megszavazzák, hogy is legyen :)
2013. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
CSÁSZÁR!!! :) csak sajna nem én döntöm el:((
2013. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Hüvelyi! (2x volt bent részem, remélem harmadszor is sikerül)
2013. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Én a császárt választanám. Eddig két barátnőm + a sógornőm szült így, és nem is tudok olyan nőről a környezetemben, aki természetes úton szült volna. Igaz, nincs sok barátnőm, ismerősökkel meg nem erről szoktunk beszélgetni.

Mindannyian nagyon dicsérték. Hamar felépültek, nem volt komplikáció.

Az anyukám pl. természetes úton szült két gyereket, utána kellett is valamilyen helyreállító műtét neki, nem tett jót neki a dolog.

2013. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Hüvelyi:)

De sajnos nemcsak rajtam múlik,úgyhogy már volt egy sürgősségi császárom.Ésss egy 3 óra alatt lezajló természetes szülésem:))

2013. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Persze nem mi döntjük el(jobb esetben),csak kíváncsi vagyok hogy ki hogy döntene!:)
2013. jan. 24. 20:51
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
mindenképpen hüvelyen keresztül, remélem, a továbbiakban is sikerül
2013. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi! Volt már császárom, tudom mivel jár, és nekem borzasztó sokáig tartott a teljes felépülés. (fél év)

Nagyon bízom benne, hogy sikerülni fog egyszer. :)

2013. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ne pontozzátok le aki a császárt választotta! A kérdésre válaszoltak,attól függetlenül hogy ki mit gondol róla!!!
2013. jan. 24. 20:56
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

természetesen,de mivel császárral szültem az elsőt és a dokimhoz ragaszkodom(aki meg nem vbac párti),így a második is az lesz,ha ismét várandós leszek.

Pedig semmi negatív élményem nem kötődik a császárhoz,sem lelkileg,sem testileg nem viselt meg,szimplán úgy gondolom(meg az okosok is ezt mondják),h jobb a gyereknek a természetes születés,és a szülés szerintem nem rólam szól,hanem a babáról..

2013. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!