Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most 38 hetes 2 napos vagyok...

Viktoria1978 kérdése:

Most 38 hetes 2 napos vagyok es 3-4 napja faj a derekam es neha menzeszerüen faj a hasam alja, aztan 4-5 összehuzodas utan elmulik, mikor mar kezdek öruöni, hogy talan par ora es latom a kisfiam. Mikor lesz ebböl szüles?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a jóslófájások:)

Nem tudom, mennyi lehet a szülésig, lehet már holnap babázol, de lehet csak 3 hét múlva.

2013. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van.:)Én már a nyákdugómat is elhagytam.Tegnap voltam a dokinál azt mondta a belső méhszájam is nyitva van már 1ujjnyira csak a babácskám feje nem illeszkedett még be.Mérd a fájások közbeni időt, ha beállnak rendszeres időközökre(20percre mondjuk)és langyos zuhanyra sem múlik el akkor az már igazi fájás.:)Könnyű szülést Kívánok!:)38hkm
2013. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én túlhordtam a lányom és mikor már bent feküdtem egy napig úgy éreztem megszülök,aztán elmúlt és kb.5 nap múlva indítottak,mert semmi jele nem volt,hogy szülné!Amíg nem szültél nem tudod milyenek az igazi szülési fájdalmak.Nekünk a kórházba mindig azt mondták,hogy azok lesznek az igazi fájások amikor a falat fogod vakarni:-)!!Azt megérzed ha eljött a ti időtök!!!Sok sikert a szüléshez,és kitartás!

Ui.:A szülési fájdalmat a derekadba nyilaló fájdalom jelzi,Legalábbis nekem így volt!!!

2013. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat:) Hetfön megyek dokihoz es minden kiderül, de en gondolom, amilyen szerencsem van, kicsi fiam nem akar meg megerkezni es marad tovabb meg par hetet:) Könnyü szülest kivanok en is, ha bmi fejlemeny van irjatok.
2013. jan. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!