Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes 6 napos terhes vagyok....

7 hetes 6 napos terhes vagyok. Miért fáj ma egész nap a pocim (hasam alja)? Eddig is volt szurka piszka, de ma egy kicsit többször érzem, és puffadok is picit.

Figyelt kérdés
Hematomám (nem tudom jól írtam e) van, és sokat kell pihennem. Ezt be is tartom. De picit megijedtem.
2011. aug. 8. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ürül, vagy felszívódik a haematóma.Hamarosan elmúlik ne aggódj,nekem is ilyen mensi szerű görcseim voltak.

Egyébként vérömleny sokszor alakul ki beágyazódásnál.

De a sok pihenés nem elég,folyamatosan pihenj.

Bocs hogy leírom,nekem az alábbiak voltak a szabályok:

4x1 Mg

3x1 utrogestan

szükség esetén (mint neked most) 1 No-spa forte

No szex,csak zuhanyzás,nincs hajolás,ágaskodás,és ágy nyugalom!

2 hét alatt 2x3 cm-es vérömlenyből semmi sem maradt!

Vigyázz magatokra,Boldog Babavárást!

33hkm

2011. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! MApi 2 db Magne B/ extra, és 3*2 Utrogestan az adagom. AMúgy tegnap lett volna a menstruációm esedékes napja. Lehet azt éreztem. Hétfőn megyek dokihoz , és megnézi, hogy alakult a hematómám. Reméljük nyoma sincs már ( 14mm*28mm-es volt)
2011. aug. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!