Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes 4 napos vagyok pár...

24 hetes 4 napos vagyok pár napja fájdogál a pocim alja normális ez? Babóm mozog rendesen. Nemigen tudok nagy wczni lehet azért? Vagy nyulnak a szalagok még mi lehet? Tapasztalatok? Köszike!

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem megy a wc, akkor okozhatja az is, hiszen ott most egyre kevesebb a hely. Várandósan a különböző lekvárok segíthetnek... De mindenképpen jelezd az orvosodnak, ha úgy érzed feszül, vagy keményedik is a pocid. Az amit leírtál velem is előfordult és semmi baj sem volt!

2009. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha sokat ülök vagy ilyesmi akkor fáj vagy feszül nem tudom hogy irjam le...de ha lefekszem elmulik vagy ha sétálok pl olyan mintha nem tetszene neki ha ülök és nyomnám...létezik.Most ugye ülök nem fáj de ha felálok igen...remélem csak azért van mert növöget a baba..De megemlitem a dokinak...
2009. nov. 5. 21:03
 3/4 A kérdező kommentje:
jajj bocsánat köszönöm a válaszod.
2009. nov. 5. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A székrekedés okozhat "nehéz has" érzést. A tamarin lekvár nálam bevált (minden este vacsi után 2 kávéskanál), de a glicerines kúpot is szoktam néha alkalmazni, mert nekem szúrkál a hasam, ha már régóta nem voltam wc-n.
2009. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!