Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a jóslófájás ennyire sűrű?

Lehet a jóslófájás ennyire sűrű?

Figyelt kérdés
Éjszaka 4 órán át olyan erős fájások gyötörtek,hogy már alig bírtam,nem volt benne rendszer,de mind 15 percen belül volt. 10,5,2,8,4, nagyon sűrűn jöttek. Lezuhanyoztam meleg vizzel és kezdetk ritkulni nagy nehezen tudtam kicsit aludni. Attól félek hogy ha a jósló ennyire sűrű,mivan ha hirtelen átcsap 2-3 perces igaziakba és nem érek be időben? Valakinek hasonló tapasztalat? Legközelebb ilyeneknél már menjek kórházaba? Tanácstalan vagyok mert az első szülésem fájások nélkül burokrepesztéssel indult és 2 óra alatt meglett. Második baba elvileg lehet még gyorsabb és kissé parázok. 39+3 hetes
2009. szept. 1. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is vannak ilyenek, de pár óra múlva elmúlnak illetve zuhanyozás után jobb...aludni is tudok még...ezek szerintem jóslók...én a 3. babám várom és én is ilyen tanácstalan vagyok...majd ha már tényleg rendszeresen és kb. 30-60 másodpercig tartanak,akkor menj a kórházba...nyákdugóval már találkoztál??
2009. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igen találkoztam,már elment a nyákdugó több mint egy hete és a méhszáj is vaskos egy ujjnyira teljesen nyitva van. Ez volt a második (nem egymást követő) ilyen éjszakám amin ennyire szenvedtem. Csütörtökön megyek ujabb vizsgálatra legfeljebb rákérdezek a szülésznőmtől hogy a legközelebbi ilyennél mit tegyek. Mégegyszer köszönöm és gyors könnyű szülést kivánok!
2009. szept. 1. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a szülésznőm javaslatára este megittam egy jó pohár vörösbort (vörös az fontos), és ettől jól tudtam aludni, mert ellazított.(Egyébként kb. nem szoktam inni, terhesség alatt meg pláne nem) Az utolsó 3 hétben több ilyen éjszakám is volt, és persze utána a nappal az pocsék.(Második gyerekkel.) Bízz a megérzésedben, hogy amikor élesbe megy majd, észreveszed. (Többedik gyereknél az egy újjnyi méhszáj sajna még nem jelent semmit...)
2009. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!