Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+4 napos vagyok és hirtelen...

37+4 napos vagyok és hirtelen nagyon elkezedett fájni a derekam. Ez vajon jóslófájás? Ha most jönne a baba, már nem lenne baja igaz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jósló is, de az derékban illetve hasban is érződik. Nézegesd, hogy milyen időközönként, illetve mennyire fáj. Ülj egy kád meleg vízbe, ha már egy ideje érzed és ha elmúlik akkor jósló volt, ha nem akkor élesben vagy. Ha most megszületne sem lenne baja, még koraszülöttnek sem számítana!
2011. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.:)

Figyelni fogom, hátha a kis hercegnő kicsit előbb érkezik.:)

2011. okt. 6. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam ugyanilyen "idösen" született meg 3300 gr, 51cm makk egeszseges...nekem is nagyon gyorsan törtent a dolog nem is gondoltam volna
2011. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A fiamat túlhordtam,remélem a lányom hamarabb érkezik és olyan gyorsan mint neked kedves Utolsó.

Gratulűlok a kisfiadhoz, sok boldogságot!:)

2011. okt. 6. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jósló is lehet és igazi is.

Nem lehet tudni.

De igazin sem lepődnék meg,éjszaka nagyon erős hidegfront érkezik.


A babának semmi de semmi baja nem lenne már ha megszületne.


Akármikor is lesz könnyű szülést kívánok és jó babázást.

2011. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, úgy lesz.

AKármikor jön már nagyon várjuk.:)

2011. okt. 6. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyan ennyi idős vagyok mint te!!!

Ez az időjárás tényleg nagy befolyással van ránk!

Tegnap kora este a petefészkemnél annyira nyilalgatott a fájdalom,,, borzalmasan fájt!!! Aztán kezdte a derekem,,,fájt, görcsölt már nem tudtam hogy üljek e vagy feküdjek, a meleg víz sem segített!!! Aztán hirtelen elmúlt és azóta semmi!!! Megjegyzem ez már a 3. nap hogy ilyesmi történik!!!

2011. okt. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 37 hetes vagyok, és ugyan azt érzem, mint az előttem író. A doki szerint bármikor jöhet, nem lesz gond vele (tüdeje érett, súlya, hossza megvan). Én nem bánnám, ha a hidegfront meghozná (legalább nem lenne 4kg feletti). Már meglehetősen sokat feszül a hasam.
2011. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is pont az érzem, mint a 2 előző válaszoló.

Nem volt jó sehogy, aztán egyszer csak elmúlt.

Én ma megyek dokihoz és remélem, hogy ezek a jó erős jóslók jelentenek is valamit.:)

2011. okt. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!